PDA

View Full Version : Propunere



bayat fyn
29-03-2018, 10:28 AM
Salut! Ar fii fain daca ati putea pune plugin-ul cu mingea, nu stiu sincer cum se numea dar ar fii fain sa ne mai distram si noi la joculete! Si de asemenea, as vrea sa lasati ca toti CT sa poata vorbii, chiar peste simon, iar daca vorbeste peste simon, afara de la CT, Si daca ati putea sa faceti asa incat sa nu poata intra cineva la CT daca nu e loc? Gen sa ii dea un mesaj daca nu e loc : "Prea Multi Gardieni!". Acum nu stiu daca puteti sa faceti asta, opinia mea este ca ar fii fain! Acum depinde ce zic si ceilaltii :) :D.

~HYXUL~
29-03-2018, 10:44 AM
1. plugin-ul cu mingea a fost pe server dar a fost scos (din motive pe care nu le stiu)
2. cu vorbitul at fi o idee dar s-at vorbi foarte mult peste simon si in felul acesta cred ca nu at ma fi nimeni ct asa
3. iar idea cu Prea Multi Gardieni! este una chiar foarte buna
Ca o idee cand nu e loc ct sa se dea automat war day si cine moare sa fie scos automat de la ct ca sa nu fie obligatoriu in admin/slot in caz de lume care se oftica ca a murit primul.

Denisucu
29-03-2018, 06:52 PM
Sunt :pro: pt minge si sa se adauge acea limita de ct.
Sunt :contra: sa poata vorbii toti de la ct, deoarce cand nu sunt admini se poate face abuz.

JoKeR12
30-03-2018, 07:16 AM
Sunt :pro: pt minge si sa se adauge acea limita de ct.
Sunt :contra: sa poata vorbii toti de la ct, deoarce cand nu sunt admini se poate face abuz.

Sunt de acord cu Denisucu

-WickedSick-
30-03-2018, 07:11 PM
Propunere respinsa !
Nu se va adauga plugin-ul cu mingea fiindca a fost odata dar a fost scos cu un scop , cat despre vorbitul peste simon , nu se poate , va fi o zarva pe server.
:locked: