PDA

View Full Version : Propunere



Blue01
05-06-2018, 01:53 PM
Salut as vrea sa propun pentru imbunatatirea serverul-ui ca la ora 10 sa inceapa eveniment-ul free vip sunt sigur ca asa ar intra mai multa lume nu uitati de :pro: sau :contra: va multumesc

~HYXUL~
05-06-2018, 02:07 PM
pe de o parte e ok fiindca asa sunt atrasi playerii dar luand in calcul ca multi sunt copii mici nu stiu cati joaca la ora respective(deci nu cred ca e fix ce are nevoie serverul

Blue01
05-06-2018, 02:23 PM
pe de o parte e ok fiindca asa sunt atrasi playerii dar luand in calcul ca multi sunt copii mici nu stiu cati joaca la ora respective(deci nu cred ca e fix ce are nevoie serverul mai ales cand sunt vacante vad asa multi jucatori mici pe server si la mine e gata scoala doar mai merg cateva zile

~TraNda~
06-06-2018, 12:25 AM
Poti sa dai si grad de co-owner gratis, tot atatia playeri or sa fie pe server. De ce? Sunt multi factori, cum ar fii:
- lipsa unei promovari adevarate
- boostul (care fura playerii si ii baga pe alte servere)
- dezinteresul venit din partea "sefiei" comunitatii
(lista mai poate continua)

Pe scurt, cu aceasta propunere nu faci prea multe, decat in cazul in care serverul are deja un nr mediu de jucatori si vrei sa ii pastrezi sau sa ii stimulezi sa intre si la ore de seara.
Daca observi bine, toate serverele sunt cam in standby

-WickedSick-
15-06-2018, 04:06 PM
Evenimentul începe la 22:00 si se termină la 08:00, fiind vacanță asta n-ar trebui sa fie o problemă, aceleași ore le găsești și pe celelalte servere unde este acest sistem pentru vip free.
:locked: