PDA

View Full Version : Propunere o pagina pe forum



C@mp3R
21-08-2012, 01:33 PM
Salut ce mea trecut prin cap o subcategorie cu numele Reclama Unde jucatori pot posta Unde au facut reclama serverului video despre sv imagini despre comunitate/sv...
De ce???
Va dau un exemplu subiectul ******** postiaza serverul ****** pe pagina ****** pentru ca serverulu sa apare printre primele are nevoe de voturi, si daca postiaza unde la pus la Reclama putem vota serverul.
Nustiu daca mam facut inteles bn:) daca nu intelege cineva la ce am refer sa ma caute:)

bLLue
21-08-2012, 01:45 PM
Sunt :pro: !

kamikaze
21-08-2012, 02:37 PM
:pro:

Tiger
21-08-2012, 04:12 PM
Ce am inteles eu este faptul ca ai dori sa existe o subcategorie in care Gigel sa puna link-ul unde a facut reclama ca noi, jucatorii server-ului respectiv, sa putem da diverse mesaje "Va asteptam pe server" (mesaje ascunse de tip bump / up) pentru a mentine topicul in viata / printre primele.

As modifica ceva la aceasta propunere si anume: nu cred ca e tocmai necesar o subcategorie pentru acest gen de indata ce nu faci un topic pentru fiecare jucator ce pune link catre un alt forum de cs unde contine detalii despre server-ul unde joaca. As modifica astfel subcategoria cu un topic pentru fiecare sectie (zombie,gungame,respawn,awp).

Pe partea de creatii video sau de imagini exista subcategoria: Creatii WarGods (<b>You have to register to ba able to see this link</b>).

C@mp3R
21-08-2012, 04:21 PM
Merge si cum zici tu , eu ziciam de doar unu asa vine si mai usor persoanei repective care a postat toate sv.
Si da la chestia asta ma referiam sa metinem topicul cit mai mult printre primele.

-=MaX=-
22-08-2012, 12:57 AM
Ma ideea e buna, cred ca o sa fac o categorie "Promovare" unde sa posteze fiecare unde a facut reclama... cel mai bine e asa casunt multe reclame facute in multe locuri ;)
Buna ideea :)