PDA

View Full Version : Cerere gbz



gbz
23-08-2012, 05:37 PM
NICK: gbz
VARSTA: aproape 14 fac peste cateva luni.
ID DE STEAM: marincaumarincau
STEAM ID: 2422 STEAM_0:0:38331276 0 00:18 7 0
ID DE MESSENGER: gbz_cs@yahoo.com
EXPERIENTA: Stiu toate comenzile.
TIMP JUCAT: De cand joc si pe principal. de mult...
PERIOADA: Cand am timp (Cam in fiecare zi)
MOTIV: Pentru a schimba harta cand nu este niciun admin. etc...
WAC: Da .
PROMOVARE: O sa vedem.
Redirecte Nu stiu daca merg.

Esky
23-08-2012, 05:45 PM
:pro: esti activ pe srv de cateva zila dar merge treaba:)

Tiger
23-08-2012, 06:07 PM
OFF: Cerere gbz? :-?

Nu iti putem oferi unul. Roaga-ti parintii sa-ti mai faca un gbz. :))


MOTIV: Pentru a schimba harta cand nu este niciun admin. etc...

Parca cereai un gbz... Cu ce e in stare un gbz sa schimbe harta? :)))

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

ON: Ai slot pe server ? Boost ceva ?

kamikaze
23-08-2012, 07:20 PM
:contra:

bLLue
23-08-2012, 07:44 PM
:contra:

gbz
23-08-2012, 10:18 PM
HAHA Vine si tiger:)) ca de restu nu ma intereseaza , vream admin pt ca joc mai mereu pe zm ... si da am slot de mult.:)
PS: Cei lalti va rog spuneti si dc Contra nu asa aiurea , puteai sa zici de exemplu ca nu am dat boost inca.. ;) , Tiger tu vezi cum vorbesti . de parinti s-au altceva.

R3Fl3ex
24-08-2012, 12:26 AM
:pro: Deocamdata redirectele nu merg,cand se repara,sper sa te vad la evidenta.Boost-ul se ia in timp.

KING
24-08-2012, 10:47 AM
Cerere gbz ai pro, sa-ti mai oferim un gbz. Pentru cerere de admin contra ai 2 zile pe sv.

AnGeL | Pro (W_^)
24-08-2012, 11:14 AM
Cerere gbz ai pro, sa-ti mai oferim un gbz.

=)))
Contra , la promovare ai zis o sa vedem .. Cand o sa iei 1-2 boosturi ai pro.

petryca
24-08-2012, 04:34 PM
Cristi si Kamikaze...nu sunt moderator insa ,ca si helper,sunt nevoit sa va aduc la cunostinta faptul ca in regulament este precizat ca este de datoria slot/admin-ului sa prezinte motivele deciziei de "Contra".
Eu unul,datorita faptului ca avem nevoie de muuuulta promovare, ii dau contra pentru ca "O sa vedem" nu este un raspuns tocmai elocvent pentru acordarea dreptului de admin;).
:ass:

gbz
24-08-2012, 04:38 PM
Ok va inteleg nu mai postati atunci , Am vb cu abyss poate sa dea t.c Vad ca toti vreti boost o sa dau boost ... daca redirectele nu merg am zis o Sa vedem pentru ca de cate ori am dat eu boost nu a mers nici unu`l :))...

PS: Vad ca va arde de glume KING si ceilalti . Scz de dublu post bafta.

PS2
@ Daihatzu dublu post = Ca am scris de 2 ori in cerere.. Bafta

Esky
24-08-2012, 05:21 PM
is tare curios sa aflu de la tine ce inseamna dublu post?

WarGods | AbySs
24-08-2012, 06:52 PM
Cristi si Kamikaze...nu sunt moderator insa ,ca si helper,sunt nevoit sa va aduc la cunostinta faptul ca in regulament este precizat ca este de datoria slot/admin-ului sa prezinte motivele deciziei de "Contra".
Eu unul,datorita faptului ca avem nevoie de muuuulta promovare, ii dau contra pentru ca "O sa vedem" nu este un raspuns tocmai elocvent pentru acordarea dreptului de admin;).
:ass:

De la un timp unii voteaza cum le vine pe moment, sau cum le place player-ul respectiv, sau ce alte motive or mai avea, un vot obiectiv si bazat pe niste "dovezi" nu dau :|. Am tot asteptat sperand ca va reveniti, astept degeaba.

Cristi eu te inteleg ca mai intri si pe zm din cand in cand, dar lasa voturile celor care sunt activi si dau un vot stiind ce face player-ul x pe server. Ma vezi tu pe mine sa dau voturi pe clasic? Nu dau pentru ca nu joc asa mult sa ma pot pronunta.

Kamikaze, pe tine nu te inteleg de ce nu intri. Este bine ca votezi ;)

Cerere respinsa.