PDA

View Full Version : Unban Ariki



Ariki
13-08-2018, 06:36 PM
NUME: Ariki
IP: 84.117.22.132
VARSTA: 23
STEAM ID: scrii "status" (fara ghilimele) in consola ca sa iti aflii STEAM ID-ul (Ex: STEAM_0:0:1147236310)
ID DE STEAM: -
DATA: 13.08.2018
ORA: 18:20
HARTA: -
ADMIN: adminul care ti-a dat ban. -
ADMINII PE SERVER: -
MOTIV: Credea ca am hack
DOVEZI: in cazul in care acestea exista (poze, demo, copie din consola...) -
MENTIUNI: -
OBSERVATII:
Va rog sa completati toate detaliile cerute in model pentru a putea dezbate problema cu usurinta.
Verificati folderul /cstrike al jocului pentru eventualele poze facute de admini.
Prezentati detalii despre actiunea petrecuta pe server care a condus la ban.
Postati dovezi daca detineti. Se accepta poze, demo, copy/paste din consola si in ultimul caz martori.
[B]CAND POSTATI POZE va rog sa bagati pozele intr-o arhiva si sa lasati link de download! (puteti folosii girlshare, freestorage, etc)
Pentru uploadarea pozelor puteti folosi <b>You have to register to ba able to see this link</b> / <b>You have to register to ba able to see this link</b>

M-a pus sa descarc ceva de pe un link. Am iesit din joc sa descarc si apoi am aflat ca e Wargods Cheat Defender, credea ca am hack... Daca nu specifica exact ce doreste eu de unde sa ghicesc?...

~TraNda~
13-08-2018, 06:38 PM
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
09.08.2018 Ariki STEAM_0:0:415354015 Denisucu se.sta.tero 30 Minute

Doar banul asta il gasesc pe nickname-ul tau. Asteptam adminul care ti-a dat ban sa vedem explicatia

Ariki
13-08-2018, 06:44 PM
Asta este link la scan:

LINK (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

~HYXUL~
13-08-2018, 07:32 PM
Total :contra: nu ai voie sa iesi cand ti se cere wg exact cum a zis si Sqweek deoarece iti poti scoate hack-ul.
O sa vina el cu dovezi.

Smotocel
13-08-2018, 07:33 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
I-am cerut sa dea WCd iar el a iesit de pe server. I-am cerut lui HYXUL sa-i dea ban deoarece nu am accesul, eu fiind Helper.

:contra: in primul rand tu nici macar nu ai avut interes sa te uiti cine ti-a cerut WG si ai iesit de pe server desi ti-am spus de vreo 3 ori ca iesitul / refuzul aduce la ban. N-ai nici o scuza asupra acestui lucru pentru ca am martori pe HYXUL si Screenshot-urile

EDIT : Nici macar cererea nu este facuta corespunzator, ai facut-o in bataie de joc si m-as mira ca tu sa ai 23 de ani, cum scrie in cerere. Nici macar nu ti-ai dat interesul sa faci cererea cum trebuie.

~TraNda~
13-08-2018, 08:41 PM
Antonio711

Banul l-ai dat permanent?

Ariki

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
I-am cerut sa dea WCd iar el a iesit de pe server. I-am cerut lui HYXUL sa-i dea ban deoarece nu am accesul, eu fiind Helper.

:contra: in primul rand tu nici macar nu ai avut interes sa te uiti cine ti-a cerut WG si ai iesit de pe server desi ti-am spus de vreo 3 ori ca iesitul / refuzul aduce la ban. N-ai nici o scuza asupra acestui lucru pentru ca am martori pe HYXUL si Screenshot-urile

EDIT : Nici macar cererea nu este facuta corespunzator, ai facut-o in bataie de joc si m-as mira ca tu sa ai 23 de ani, cum scrie in cerere. Nici macar nu ti-ai dat interesul sa faci cererea cum trebuie.

Banul il meriti, urmeaza sa vad daca este permanent sau nu.

Last Edit:


Pentru refuz wCD (WarGods Cheat Defender) se aplica banul de 1200 min(aproximativ 20h) [AVERTISMENT/DOWNGRADE/REMOVE]


Ti-am scos banul!
HYXUL, fii mai atent data viitoare la regulament.
Ariki, valabil si pentru tine. Daca o sa mai refuzi wCD o sa fii iar banat
:locked: