PDA

View Full Version : Cerere VIP



AmX_sNk
05-09-2012, 01:01 PM
NICK: IoNuT | Pro, sNk
VARSTA: 14
ID DE MESSENGER: amx_snk
PERIOADA: dimineata, ziua, seara, in weekend
MOTIV: am inteles din cererile de VIP ca nu trebuia sa ai un avantaj pe servare (sa fii admin etc.), si sa dovedesti ca esti loial. Eu tin redirecte, am WAC activ si sunt vechi pe aceasta comunitate inca din 2011 (date inregistrarii contului AmX_sNk).
MENTIUNI: specificate la "MOTIV".

Va multumesc anticipat.

IRB | Walles
05-09-2012, 01:13 PM
si ce speri sa faci cu VIP-ul?

AmX_sNk
05-09-2012, 01:40 PM
si ce speri sa faci cu VIP-ul?

Poate luand vip, o sa pot ajuta comunitatea mai mult si o sa fiu bagat mai mult in seama. De exemplu, daca e sa se faca un nou servar (eu neavand nici un grad pe forum sau servare), nimeni nu ma baga in seama si pe mine daca vreau sa ajut cu ceva (sa fiu pe servar alaturi de ceilalti playeri, sa vedem daca functioneaza bine etc.). Un exemplu: inainte sa se faca servarul de dr, nimeni nu mi-a spus sa vin si eu pe servar si sa vad daca functioneaza bine sau nu:|

Esky
05-09-2012, 05:23 PM
Snk VIP-ul ii pentru adminii vechi si pentru ce-i care au ajutat comunitatea:) tu te afli printre astea 2 undeva?

AmX_sNk
05-09-2012, 05:34 PM
Snk VIP-ul ii pentru adminii vechi si pentru ce-i care au ajutat comunitatea:) tu te afli printre astea 2 undeva?


Un exemplu: inainte sa se faca servarul de dr, nimeni nu mi-a spus sa vin si eu pe servar si sa vad daca functioneaza bine sau nu

Tocmai asta e. Vreau sa ajut si eu.

-=MaX=-
05-09-2012, 06:59 PM
Avand accesul VIP nu prea ajuti cu nimic. Singurul lucru de care avem nevoie si cu care poti sa ne ajuti e promovarea. Avem nevoie de cat mai multa reclama si lume pe servere. Daca o sa ne poti ajuta cu asta o sa te ajutam si noi cu accese gen VIP, etc.

Ca un prim sfat, daca vrei sa te integrezi si sa ne ajuti, citeste regulamentele si invata-le. De exemplu in regulament scrie sa nu iti incarci semnatura cu imagini de dimensiuni mari sau multe la numar, e o regula pe care vad ca nu o respecti.

AmX_sNk
05-09-2012, 07:39 PM
Avand accesul VIP nu prea ajuti cu nimic. Singurul lucru de care avem nevoie si cu care poti sa ne ajuti e promovarea. Avem nevoie de cat mai multa reclama si lume pe servere. Daca o sa ne poti ajuta cu asta o sa te ajutam si noi cu accese gen VIP, etc.

Ca un prim sfat, daca vrei sa te integrezi si sa ne ajuti, citeste regulamentele si invata-le. De exemplu in regulament scrie sa nu iti incarci semnatura cu imagini de dimensiuni mari sau multe la numar, e o regula pe care vad ca nu o respecti.

De chestia cu semnatura stiam de la deadshot. Da nu prea mi se pare ca e derajanta, dar o voi scoate:)

-=MaX=-
05-09-2012, 08:13 PM
nu zice nimeni sa o scoti de tot, dar redimensioneaza cel putin la jumatate, sa nu mai fie asa mare!

AmX_sNk
05-09-2012, 08:54 PM
nu zice nimeni sa o scoti de tot, dar redimensioneaza cel putin la jumatate, sa nu mai fie asa mare!

Nu stiu cum:|

EDIT: o sa mi-o faca dead. El mi-a facut asta cu monstrul. Va rog sa-mi spuneti daca e derajanta.

gbz
05-09-2012, 10:10 PM
Bun asa vrei Vip , Cum spun si ceilalti ... tu nu ai avut admin pe unu`l din servere sau sa fii mai vechi.. in fine Pro.. Nu stiu cu ce te ajuta:) , Nu mai face Off-topic.!

-=MaX=-
06-09-2012, 11:09 PM
Vad ca tot nu ai inteles partea cu semnatura...
Fara suparare, cerere resipnsa!

:locked: