PDA

View Full Version : Reclamatie George



~HYXUL~
21-09-2018, 11:36 AM
Nick-ul tau: wGD | HYXUL
Varsta: 13
Nick-ul admin-ului/player-ului: George
IP: nu e necesar
Ora si Data / harta: acum 5 minute
Motiv: quit de la tero
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> aici arata ca a iesit si era tero si aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> arata ca nu a luat overflowed
Mentiuni: a iesit instant dupa ce l-a bagata la tero deci ma gandesc ca a fost intetionat

~TraNda~
21-09-2018, 11:54 AM
Deci eram sigur 100% ca vii cu reclamatie pe forum :)) .


Mentiuni: a iesit instant dupa ce l-a bagata la tero deci ma gandesc ca a fost intetionat

Hai sa explic cum a fost faza. George fusese tero runda trecuta, si-a luat un HS destul de urat de la ElDiablos, asa ca, probabil, a dat quit la CS. Logic si normal nu prea te gandesti ca serverul te baga tero de 2 ori consecutiv, aceste cazuri sunt rare, dar uita ca la el s-a intamplat.
In opinia mea nu a fost ceva intentionat. Gandeste-te putin la faza jocului inainte de a sari cu reclamatie doar pentru a fii cineva sanctionat.

-=Christian=-
21-09-2018, 12:33 PM
Deci eram sigur 100% ca vii cu reclamatie pe forum :)) .



Hai sa explic cum a fost faza. George fusese tero runda trecuta, si-a luat un HS destul de urat de la ElDiablos, asa ca, probabil, a dat quit la CS. Logic si normal nu prea te gandesti ca serverul te baga tero de 2 ori consecutiv, aceste cazuri sunt rare, dar uita ca la el s-a intamplat.
In opinia mea nu a fost ceva intentionat. Gandeste-te putin la faza jocului inainte de a sari cu reclamatie doar pentru a fii cineva sanctionat.

De acord cu Angel, si mie mi s-a intamplat sa ma bage tero de 2 ori consecutiv. In astfel de situatii propun sa nu se sanctioneze.

~TraNda~
21-09-2018, 02:28 PM
Am uitat sa dau :locked: :))