PDA

View Full Version : Propunere care cel mai probabil nu se va intampla.



B14D3
25-12-2018, 12:51 AM
Readucerea la godmode day (care se poate da odata la sa zicem 3-4 zile)
Readucere la fotbal(ceea ce nu cred ca se intampla,toate serverele au fotbal,inafara de noi,noi suntem uitati)
Invizibilitatea redusa la 30 secunde(serios,e prea mult,e un cosmar pentru CT)

Serverul e bun,admini calitativi,dar chestiile astea il strica,stiu ca fotbalul nu se va intampla,toata lumea a incercat sa-l aduca,dar vrem binele serverului,si stii asta,

-Faggot.

Blue01
25-12-2018, 01:13 AM
Oricat de multe cereri o sa fie de genu asta o sa fie respine, s-au facut o gramada de cereri sa avem iar chestile astea, nu inteleg dc insisti, ca oricum wick o zis ca nu o sa fie adaugate. :contra:

Dar sunt :pro: ca invizibilitatea sa fie 30 secunde

~HYXUL~
25-12-2018, 10:08 AM
Legat da godmode day si fotbal e clar ca o sa fie response ca doar na dc sa bagam chestii de ar face serverul mai funny chiar daca s-ar putea baga in regulament ceva in genul cine da godmode day de 2 ori pe o mapa poatee primit kick/ban in functie de antecedente.
Cat despre invizibilitate chiar nu se prea poate juca cu ea la infinit adica eu acuma trebuie sa imi bag wall pentru a putea juca linistit? Stiu chiar ca ieri a fost prins un jucator pe care il cunosteam de mai de mult cu wall probabil din acelasi motiv pentru ca daca nu ai noroc la maxim e imposibil sa omori pe cineva invizibil. Cat despre parerea mea mai bine ar fi 20 de secunde pentru ca daca stii sa faci b-hop bine pe majoritatea mapelor ai destul timp in 30 de secunde sa evadezi sa iei arma si sa omori ct-ul.
Eu asa sunt :pro: la toate chiar daca godmode day si fotbalul nu se vor baga niciodata.

~Life~
29-12-2018, 10:07 PM
:pro: la toate.

MoTaNu` RaW
01-01-2019, 07:42 PM
:pro: la toate.

zElis
01-01-2019, 09:14 PM
:pro:

Miko1
02-01-2019, 01:18 AM
:pro: goodbye my lova goodbye my friends (footbal gootmod)

B14D3
08-01-2019, 06:51 AM
Degeaba serverul nu are lag daca nu prea poti sa faci nimic pe el,cand vreau sa iau Tero la jocuri se gaseste unul sa ma omoare ca e foarte amuzant, dupa se plange lumea de ce nu-i iau la jocul si de ce le dau comenzi rapide (Simon spue ground day lava day freeze day duck day cell day)
Godmode dayul nu aducea lag din cate stiu,era doar abuzat de CT (ceea ce se poate rezolva daca il facem sa se dea odata la 3-4 zile)
Mapa jail_xmf e capabila numai de comenzi. aproape nimeni nu poate sa faca KZul, cutiile alea sunt numai de hns, boxul se da in cutie,nu in ring,trambuila e folosita numai la hns,atat.
fotbalul e practic 90% pe mapa aia.

Rafaly1
08-01-2019, 10:22 AM
:pro:

Miko1
08-01-2019, 09:06 PM
:pro: le vrem si noi, Eu am mai incercat să fac niste joculete fără godmode dar e imposibil, că mai is niste playerii care iti dau un glont in cap si te-ai dus !

Rafaly1
08-01-2019, 11:13 PM
God mode-ul poate sa fie in ultimile 5 min daca e nevoie. (Zic si eu)

Serujio
09-01-2019, 07:41 AM
Eu sunt :pro: cu godmode ca sigur se gaseste unul sa te omoare chiar dacă aseară cu 4-5 playeri am reusit sa fac in cāteva mape joculete si cu restul am tot același raspuns

~HYXUL~
09-01-2019, 10:45 AM
Se poate face/cauta un plugin automatizat care in ultimele 5/10 minute (iar dupa 10/15 minute de joculete mapa sa se termine automat si sa nu trebuiasca sa se termine runda pentru ca nu pot fi mereu admini on sa le zica ct-ilor sa se grabeasca nu joculetele ca sa fie si alta harta) sa se dea godmode (sa dea serverul nu jucatorul astfel incat sa nu se abuzeze de acesta ca sa se dea doar godmode day pentru ca sunt cateva motive pentru care a fost scos acesta:
1-> Ct dadeau doar godmode day (acest lucru s-a incercat sa se resolve printr-o regula de a da godmode day tu in ultimele 10 minute si daca dadeai alta data erai sanctionat in functie de abatere, dar luand in calcul ca e jb si in principal sunt copii mici e greu sa ne facem de inteles cu privier la day-ul lor preferat)
2-> Godmode day daca era dat la inceput putea dura toata mapa aproape. Aparent da poti tine un day 30 de minute aproape doar vrand sa faci mai multe joculete unde sa nu moara toti la unu singur ci unul sau doi din prizonieri pentru ca e un day destul de fain si trebuie sa profiti de el si pentru ca majoritatea prizonierilor vor alte joculete si e cam greu sa le faci pe plac la toti.
3-> Godmode day-ul poate ramane blocat fara un admin. O situatie de genul am intalnit-o cand eram slot era 1 ct si 5-6 tero si unul din prizonieri fugise de la jocuri, iar la final cand mai eram 3 tero (1 care a fugit si 2 care erau la joculete) ct-ul a vrut sa facem surf-ul de pe jail_assault si muriseram amandoi si ramasese ct-ul si prizonierul fugat ct-ul l-a cautat mult si bine si nici unul din ei doi nu voia sa isi dea kill si cred ca dura mult mai mult runda aia daca nu imi venea idea de a da jbe_nomic pe ct ca oricum se termina mapa =))

Blue01
09-01-2019, 08:01 PM
Oricum nu se ocupa nimeni

~Wolf~
13-01-2019, 02:38 AM
Din cate stiu pluginurile astea au fost scoase pentru niste buguri.Momentan respins.
:locked: