PDA

View Full Version : CERERE UNBAN phoon



phoon
25-12-2018, 11:54 AM
UNIQUE ID (OPTIONAL): Nu l mai am.
NUME: phoon
IP: 82.53.185.18
ORA : -
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:1:453305880 <b>You have to register to ba able to see this link</b>
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Am fost un cheater pe cs 1.6 atunci cand aveam cs-ul free(am fost un timp codat si cu cs-ul free insa cand a inceput sa-mi placa nu am mai jucat),insa dupa un timp nu mai voiam deloc sa fiu cheater si mi-am cumparat cs-ul pe steam si am inceput sa joc , si chiar sa joc bine , imi e ca acum cand un admin imi va cere wg eu n-o sa pot sa i-l dau si o sa ma baneze, chiar atunci cand am inceput sa joc si eu cs 1.6 legit si sa nu mai folosesc coduri care mi se par inutile .
Nu cred ca o sa-mi dati unban insa am zis sa fac o incercare . Multumesc anticipat !

Tiger
25-12-2018, 05:10 PM
"WarGods Scan Bypass" iti spune ceva?

phoon
25-12-2018, 05:14 PM
Eu ți-am zis că am fost codat iar asta īnseamnă că am căutat și metode de kkt...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Eu mă refer că am devenit legit man īnsă dacă nu dorești să-mi dai un ban nu-mi da..Īnsă acum mi-am luat ban deja pe un sv pentru că am avut ban wg.Tu faci cum dorești boss.

Tiger
25-12-2018, 06:37 PM
Banul ramane pana la platirea taxei de unban de grad 1. Daca te hotarasti sa platesti taxa de unban, contacteaza-ma.

:locked: