PDA

View Full Version : ban aiurea



Puma
12-11-2010, 10:36 PM
Salutare.
Joc pe servaru` asta de foarte mult timp. Ma cunoaste lumea.
Acuma 10 minute insa iau ban aiurea fara poze ..am facut in india 35 cu 3 pentru asta am fost banat ca cica sunt codat!
Era pe servar: Negru, gaby, bitza, corco si nu mai stiu mai multi!
Deci am luat ban pe nedrept !
Astept si eu un raspun sceva ...face cineva ceva sa pot sa joc linistit sau schimb servarul?

Puma
12-11-2010, 10:47 PM
Salutare.
Joc pe servaru` asta de foarte mult timp. Ma cunoaste lumea.
Acuma 10 minute insa iau ban aiurea fara poze ..am facut in india 35 cu 3 pentru asta am fost banat ca cica sunt codat!
Era pe servar: Negru, gaby, bitza, corco si nu mai stiu mai multi!
Deci am luat ban pe nedrept !
Astept si eu un raspun sceva ...face cineva ceva sa pot sa joc linistit sau schimb servarul?

Ban primit de la mzQ pe nickul CIA

Sanchez
12-11-2010, 11:06 PM
La jucatorii cunoscuti n-ar trebuii un astfel de tratament aveti putin respect,o dovata scrisa macar ar fii putut limpezi problema,asa nu reusiti decat sa va faceti de ras ca sunteti posesori de admin si atat.

-=Giulia=-
13-11-2010, 01:01 AM
Nu inteleg de ce anumiti admini sunt atat de "comozi", daca ti-e lene sau nu esti in stare sa faci un demo sau poze, lasa pe altul sa admineze, poate respectivul isi face treaba... Adminul nu reprezinta un player cu acces la ban! Ori iti faci treaba ori te joci...

-=MaX=-
13-11-2010, 01:37 AM
in primul rand indiferent de situatie, ai un model de cerere... era frumos daca-l repsectai, asa puteam stii mai multe detalii... in al doilea rand Mzq e o persoana, in niciuncaz admin si CIA e alta persoana, la fel fara admin, deci nu puteai lua ban de la nici unul din ei... in al treilea rand ti-am luat IP-ul de pe forum si nu apare in lista de banuri, ori ai avut ban pe timp, ori a fost altceva... Data viitoare fa cererea dupa model sa putem verifica macar loguri sa aflam mai multe detalii... spor la joc ;)

PS: ar mai fi ceva... era inainte sa joci tu unul Puma prins cu cod sau ceva de genul, am fost si eu de fata cand erai confundat cu el, dar daca nu a raspuns nimeni la cererea ta, probabil nu e cazul...

Puma
13-11-2010, 11:18 AM
in primul rand indiferent de situatie, ai un model de cerere... era frumos daca-l repsectai, asa puteam stii mai multe detalii... in al doilea rand Mzq e o persoana, in niciuncaz admin si CIA e alta persoana, la fel fara admin, deci nu puteai lua ban de la nici unul din ei... in al treilea rand ti-am luat IP-ul de pe forum si nu apare in lista de banuri, ori ai avut ban pe timp, ori a fost altceva... Data viitoare fa cererea dupa model sa putem verifica macar loguri sa aflam mai multe detalii... spor la joc ;)

PS: ar mai fi ceva... era inainte sa joci tu unul Puma prins cu cod sau ceva de genul, am fost si eu de fata cand erai confundat cu el, dar daca nu a raspuns nimeni la cererea ta, probabil nu e cazul...
Maxy CIA sunt eu! Nu stiu sincer cine mi-a dat ban, crede-am ca mzq ca el asa zicea.
Ip nu ai cum sa il gasesti ca al meu e dinamic, nu era vb ca mi-a dat ban era vorba ca l-am luat aiurea ! Si scuza-ma ca nu am facut reclamatie dupa ex da eram prea crizat.
Mersi si scuze!

Cretu
13-11-2010, 11:34 AM
Patru la mana, fa cerere de unban data viitoare daca nu ai pe cine reclama ;)

Sanchez
13-11-2010, 07:00 PM
Patru la mana, fa cerere de unban data viitoare daca nu ai pe cine reclama ;)
:)) aproape ca l-ai speriat...:))

FragNSTein
13-11-2010, 08:34 PM
Bre Sancheze ce cautai pe gardul din Groapa la meciul cu Craiova? :))

Puma
20-11-2010, 09:44 PM
Salutare.
Deja sunt plictisit ca iau banuri aiurea ...
Unde pot sa incarc demo sa va arat ca eram clean?
:-j

pishta
20-11-2010, 09:56 PM
Pe alt server

Puma
20-11-2010, 11:23 PM
Va e ciuda de muriti ...jucati mario ba astia ...;)

negrutzu
21-11-2010, 12:28 AM
Ba astia, asa te exprimi? adika tu esti sefu si noi necalificati? ai grija la ''Limbaj''.

Puma
21-11-2010, 12:28 PM
Ba astia, asa te exprimi? adika tu esti sefu si noi necalificati? ai grija la ''Limbaj''.

Dute ma serios? Dupa ce iau 2 banuri aiurea cum vrei sa vb cu voi ? Am demo facut vrei sa il vezi ? Sau si cu demo in fata tot codat sunt pentru voi astia! >:P Vorbesc cum vreau eu nu te mai simti superior ca nu esti cu absolut nimica. Tot om esti nu cred ca ai tu ceva in plus fata de mine ...sau mai sti poate mai ai un picior sau o mana...?!
Asa ca pana toti suntem oameni toti suntem egali , deci vorbesc la per tu cu tine pentru ca nu ai tu 30 sau 40 de ani ...nici nu stiu daca ai 18.

Hai nororc si bafta daca vretzi sa imi scoateti banu bine daca nu ...:-j tot atata nu e singuru server din lume ;)
Noroc

MaDDoX
21-11-2010, 02:11 PM
Tovarasul CIA, LOL, PUMA, te rog frumos sa nu te angajezi in discutii de genul "suntem cu toti egali", dupa ce vb urat! Nu ai antrenamentul intelectual necesar sa te duelezi cu nimeni de aici!
In loc sa faci atat caz pe tema "ban degeaba" mai bine ai posta ce mi-ai zis mie! Posteaza mai bine raspunsul tau la intrebarea mea :
eu: Ai CIA steam?
cia, puma, lol: DA
eu: joaca de pe el
cia, puma, lol: nu-mi place de pe steam
Chestia care e, nu te mai milogi de oameni cu 3-4 picioare sau 6-7 maini, sa-ti dea unban, revino cu id de steam si mai vb :)
Papaules

Puma
21-11-2010, 04:41 PM
Tovarasul CIA, LOL, PUMA, te rog frumos sa nu te angajezi in discutii de genul "suntem cu toti egali", dupa ce vb urat! Nu ai antrenamentul intelectual necesar sa te duelezi cu nimeni de aici!
In loc sa faci atat caz pe tema "ban degeaba" mai bine ai posta ce mi-ai zis mie! Posteaza mai bine raspunsul tau la intrebarea mea :
eu: Ai CIA steam?
cia, puma, lol: DA
eu: joaca de pe el
cia, puma, lol: nu-mi place de pe steam
Chestia care e, nu te mai milogi de oameni cu 3-4 picioare sau 6-7 maini, sa-ti dea unban, revino cu id de steam si mai vb :)
Papaules


Id steam: d3op
Nu am zis ca nu imi place ...am zis ca nu imi merge bine ...din cauza pcului si a netului.
Eu te-as lasa sa joci de la mine si daca tu poti juca de pe steam la mine esti tare ;))
Serios deci merge doar in reluare ...si asa merge rau.
Scuza-mi limbaju dar chiar eram nervos.
Daca vrei iti las id de mess :incalc_codu_penal sa vb sa iti dau si demo.
Mersi!

FragNSTein
22-11-2010, 10:08 AM
Pumo...cu totii am vazut ca merge prost pe steam in anumite momente. Am incercat si eu sa vad daca este o diferenta si intradevar este. O diferenta mare..
Insa din respect pentru noi/pentru ceilalti si eu si restul jucam cu totii de pe steam oricum s-ar misca. Si cu totii jucam in aceleasi conditii. Ca ne merge bine sau prost, jucam pe Steam.
Nu esti cu nimic mai destept daca te-ai prins tu ca merge mai bine fara steam. O stim si noi, te asigur. Dar totul tine de respect. Daca tu nu ne respecti nici nu vei fi respectat. Vei reveni iar si iar aici: la rubrica "unban".
Atat am avut de zis si sper ca ai inteles ceva.