PDA

View Full Version : Cerere unban mihayNR.1



mihay111
01-02-2019, 10:30 PM
NUME: mihayNR.1
IP: (vezi: WarGods - Adresa mea IP): De ce sa-l dau? Cine stie cine-l vede
VARSTA: 14
ID DE STEAM: STEAM_0:0:1998176005
DATA: 1.02.2019
ORA: 22 si ceva
HARTA: dust2_moama
ADMIN: kurt
MOTIV: NuFugiDeWcd
MARTORI: nimeni, doar cei de pe server, stiu pe elena
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Imi explicati de ce am luat ban? NuFugiDeWcd. WARGODS CHEAT DEFENFER. Aveam cheat? Sa-mi zica el ce cheat aveam, ma jucam frumos si ma intreaba ala daca stiu ce-i ala wcd. Asa se face? Sa-mi zica de ce am banu asta. Stiu serveru de ani de zile si fix acum iau ban

AraGoN#
01-02-2019, 11:47 PM
Ai luat ban 1500 de minute pentru refuz wcd corect?
Astepta 1500 de minute si poti reintra.
Daca ai refuzat wcd , banul e meritat , daca ai facut wcd ataseaza-l aici , sa-l vedem !
Ma pronunt dupa ce vad wcd !

Sweat
02-02-2019, 12:29 AM
:contra:

mihay111
02-02-2019, 01:12 AM
ai luat ban 1500 de minute pentru refuz wcd corect?
Astepta 1500 de minute si poti reintra.
Daca ai refuzat wcd , banul e meritat , daca ai facut wcd ataseaza-l aici , sa-l vedem !
Ma pronunt dupa ce vad wcd !

ba, ce nu intelegi din pozele alea ca eu l-am intrebat ce inseamna wcd? Nu mi-a cerut niciun test? M-a intrebat daca am fost luat vreodata la teste wcd si eu l-am intrebat ce e ala, si cica imi explica si bum ban. Ce refuz? Uita-te mai bine ca-l intrebam, eu n-am refuzat, putea sa ma ia, dar nu a zis nimic, doar si-a batut joc de mine si dupa mi-a dat ban. Nu mi-a zis sa ma duc sa dau teste wcd

wGods | Toxic
02-02-2019, 03:25 PM
Īl așteptăm pe kUrT^_^ să se pronunțe la cerere, altfel sunt :pro: unban și avertisment pentru kUrT^_^.

kUrT^_^
02-02-2019, 11:19 PM
te am intrebat daca ai mai facut wcd nu?
te am pus spec sa faci wcd, ai zis ca stai sa dau un reloade sau ce ai vrut tu sa faci si ai iesit de pe server asa i sau nu i asa? si eu ca urmare ti am dat ban pentru refuz wcd 1500 de minute ai altceva de obiectat?
din pacat nu a scris in consola ca a parasit sv ul dar daca e nevoie o s o anunt pe elena si o sa va spuna ea ca a iesit de pe sv.

--------------- Added after 5 minutes ---------------


ba, ce nu intelegi din pozele alea ca eu l-am intrebat ce inseamna wcd? Nu mi-a cerut niciun test? M-a intrebat daca am fost luat vreodata la teste wcd si eu l-am intrebat ce e ala, si cica imi explica si bum ban. Ce refuz? Uita-te mai bine ca-l intrebam, eu n-am refuzat, putea sa ma ia, dar nu a zis nimic, doar si-a batut joc de mine si dupa mi-a dat ban. Nu mi-a zis sa ma duc sa dau teste wcd

de ce ai iesit de pe server? ce mi ai zis cand te am pus spec? "stai sa dau un reloade la pc ca s a buguit cs ul" nu?
vroia i sa mai faci wcd dupa ce ai iesit?

mihay111
02-02-2019, 11:44 PM
bai baiete, am zis asta, si dupa ai zis ca-mi dai ban daca ies, si nu am iesit. o chemi p-aia ca va intelegeti, sa minta pt tine? da-mi tu dovada ca am iesit/. n-am facut-o, am ramas ca m-ai amenintat cu banu, si am ramas pe sv la spec, cum ti-am cerut. nu mai minti atat, invetam atata ca prostu ? NU AM IESIT DE PE SERVER, IESISEM DIN CS SA CAUT PE GOOGLE WCD SI CE INSEAMNA SI APOI AM INTRAT INAPOI, NU STIU DACA STITI, DAR CAND IESI DIN CS SE DUCE TINTA INTR-O PARTE ETC. ATUNCI AM ZIS DACA POT DA RELOG SI=AI ZIS CA MA BANEZI DACA IES, SI TE-AM RUGAT SA MA PUI SPEC.

"stai sa dau un reloade la pc ca s a buguit cs ul"
SI N-AM ZIS CA DAU RESTART LA PC, AM ZIS SA DAU UN RELOG, RELOG = SA RE-INTRU PE SERVER. DACA DAI RELOG CAND ITI FACE CS FIGURI D-ALEA SE REZOLVA. NUMAI MINCIUNI.

wGods | Toxic
02-02-2019, 11:58 PM
RELOG = SA RE-INTRU PE SERVER.
mihay111, nu ai voie sa iesi de pe server cand iti cere wcd, daca ai facut asta, banul este bine-meritat.

AraGoN#
03-02-2019, 12:17 AM
Toxic are dreptate !
:contra:
Timpul trece , ai luat 1500 de minute dupa poti reintra !

mihay111
03-02-2019, 12:23 AM
Ba da steti batuti in cap? Ati citit ce am zis? N-am iesit de pe server, doar am zis, m-a amenintat cu banu daca ies, si l-am rugat sa ma puna spec. Apoi am primit ban. N-am iesit de pe server sub nicio formaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa de cate ori sa zic???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

"NU AM IESIT DE PE SERVER, IESISEM DIN CS SA CAUT PE GOOGLE WCD SI CE INSEAMNA SI APOI AM INTRAT INAPOI, NU STIU DACA STITI, DAR CAND IESI DIN CS SE DUCE TINTA INTR-O PARTE ETC. ATUNCI AM ZIS DACA POT DA RELOG SI=AI ZIS CA MA BANEZI DACA IES, SI TE-AM RUGAT SA MA PUI SPEC."
asta am zis ce am simplificat mai sus, si dupa i-am explicat aia, ce e asa greu de inteles?

Nu ma oftic de timpu ala, dar e ban pe nedrept, si ala merita avertisment la grad, da vad ca n-am cu cine vorbi

wGods | Toxic
03-02-2019, 12:41 AM
Atat playerul, cāt și adminul trebuie să prezinte dovezi pentru o astfel de cerere, nu doar vorbe.
Poate verifica Wick dacă ai iesit sau nu.
Dacă nu ai ieșit de pe server așa cum susții, Kurt merită o sancțiune.

kUrT^_^
03-02-2019, 12:48 AM
1: nu te am amenintat am zis doar "daca iesi de pe server iei ban.."
2: daca e nevoie o chem am pe Elena sa confirme ca ai iesit
3: cand esti pus sa faci test ul nu dai relog ca asta se ia in considerere cum ca ai iesit de pe sv doar pentru ca ai cod.
4: motivul pentru care te am pus sa faci wcd e ca aveai wall, daca eu sunt spec imi arata unde sunt toti jucatori si tu erai cu tinta prin perete pe unu l din el (in tunel, b, de_dust2_moama)
5: banul deja ti a expirat, te sfatuiesc sa fii mai atent data viitoare cand un admin iti cere wcd
sper ca ai inteles, bafta!

mihay111
03-02-2019, 10:48 AM
1: nu te am amenintat am zis doar "daca iesi de pe server iei ban.."
2: daca e nevoie o chem am pe Elena sa confirme ca ai iesit
3: cand esti pus sa faci test ul nu dai relog ca asta se ia in considerere cum ca ai iesit de pe sv doar pentru ca ai cod.
4: motivul pentru care te am pus sa faci wcd e ca aveai wall, daca eu sunt spec imi arata unde sunt toti jucatori si tu erai cu tinta prin perete pe unu l din el (in tunel, b, de_dust2_moama)
5: banul deja ti a expirat, te sfatuiesc sa fii mai atent data viitoare cand un admin iti cere wcd
sper ca ai inteles, bafta!

1. m-ai amenintat, am zis "stai sa dau relog ca s-a buguit cs-u". ai zis ca daca ies iau ban
2. cheam-o p-aia sa minta
3. n-am dat relog si nici n-aveam cod
4. wall din parti de unde sa am ma? am intrat in lmu lu ala in ... mai si injur, ce wall? ce dovada de wall frate? zi-mi si mie ce-am facut de aveam wallu ala
5. da mi-a expirat si tu esti un nab

daca am iesit de pe server sunt cel mai mare prost de pe toata comunitatea asta

KaNNaBiS
03-02-2019, 11:28 AM
Ti s-a buguit cs ? Ce garantie avem noi ca tu nu ai iesit sa-ti scoti codul si sa intri iar ? Vorbe ? Nu credem in vorbe !
Si totusi , ai grija de limbajul ala ''colorat''. Ai facut din țānțar , armăsar doar pentru un ban de cateva ore.

mihay111
03-02-2019, 04:28 PM
:))) si daca-ti arat cum se buguieste csu? cum facem? si daca as fi iesit, as fi intrat in 2 secunde imediat. si wallu ala, mama da ce wall am avut, ii vedeam pe toti stii cum, nu stiu cum de a vazut kurt ca am wall da ma rog, ca l-am gasit p-ala? Doamne

Sweat
03-02-2019, 04:33 PM
:))) si daca-ti arat cum se buguieste csu? cum facem? si daca as fi iesit, as fi intrat in 2 secunde imediat. si wallu ala, mama da ce wall am avut, ii vedeam pe toti stii cum, nu stiu cum de a vazut kurt ca am wall da ma rog, ca l-am gasit p-ala? Doamne

S-a dus banu maaa, gata hoooo

-WickedSick-
03-02-2019, 06:35 PM
Ban-ul a expirat , fi mai atent data viitoare la ceea ce ti-se explica , si rog si adminul in cauza sa aibe putin mai multa rabdare cu playerii.
:locked: