PDA

View Full Version : Cerere Unban COOL



Man^_^
17-02-2019, 03:55 PM
NUME: COOL [acum numele e Man^_^
IP: STEAM_1:0:1661131183 98
VARSTA: 18
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam-
DATA: data cand ai luat ban Poate pare o gluma dar am luat ban in 2016 nu mai stiu exact
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie era seara
HARTA: harta pe care ai luat ban moama
ADMIN: adminul care ti-a ban Puska
MOTIV: motivul pentru care ai luat ban Pentru wg habar nu avem ce-i ala si il intreb sa am astepte dar el imi da ban permanent repede.
MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini)nici unul
DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc -am ban din 2016 cica nu merge svr mai merge svr sau are alt ip?
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc) Nu prea m-am mai interesat de svr dar acum am avzut ca e on si eu am ban as vrea sa mii se scoata sa pot juca grasuxxl ma cunoate am foost cu numele COOL.Anticipat am luat ban de la puska ala cica nu i-am dat wg habar nu aveam ce-i ala si el imi da ban poate mii se va scoate sa pot juca si eu daca vrea un fondator de pe svr.SI numele care il voi avea va fii Man^_^Nu COOL.Ban din 2016 poate credeti ca glumesc dar am ban de atunci:))Am luat ban degeaba si as vrea unban daca vrea owneru-l.

PUSKA
17-02-2019, 07:34 PM
mda... nu stiu de ce e permanent dar tu nu cumva ai mai luat ban pentru aim?

--------------- Added after 6 minutes ---------------

probabil asa s-a dat atunci pentru wcd ti-as scoate banul dar imi da steam id invalid

~TraNda~
17-02-2019, 07:44 PM
PUSKA
Asteapta decizia unui owner si nu te mai apuca sa aplici comanda de unban cum iti vine tie.

PUSKA
17-02-2019, 07:44 PM
ok Li0n astept decizia unui owner.

Man^_^
17-02-2019, 10:08 PM
NUME: COOL [acum numele e Man^_^
IP: STEAM_1:0:1661131183 98
VARSTA: 18
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam-
DATA: data cand ai luat ban Poate pare o gluma dar am luat ban in 2016 nu mai stiu exact
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie era seara
HARTA: harta pe care ai luat ban moama
ADMIN: adminul care ti-a ban Puska
MOTIV: motivul pentru care ai luat ban Pentru wg habar nu avem ce-i ala si il intreb sa am astepte dar el imi da ban permanent repede.
MARTORI: alte persoane care au fost de fata in momentul respectiv (preferabil admini)nici unul
DOVEZI: poze, demo, copie din consola, etc -am ban din 2016 cica nu merge svr mai merge svr sau are alt ip?
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment (factura de la plata taxei pe unban, etc) Nu prea m-am mai interesat de svr dar acum am avzut ca e on si eu am ban as vrea sa mii se scoata sa pot juca grasuxxl ma cunoate am foost cu numele COOL.Anticipat am luat ban de la puska ala cica nu i-am dat wg habar nu aveam ce-i ala si el imi da ban poate mii se va scoate sa pot juca si eu daca vrea un fondator de pe svr.SI numele care il voi avea va fii Man^_^Nu COOL.Ban din 2016 poate credeti ca glumesc dar am ban de atunci:))Am luat ban degeaba si as vrea unban daca vrea owneru-l.
Ip 31.5.137.122 asta imi da not responding nush dc? IP e aasta 31.5.137.122

-WickedSick-
18-02-2019, 11:03 PM
Īntrānd aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> aflii adresa actuală de ip , pe care te-aș ruga s-o atașezi īn cerere , iar īn ceea ce privește cererea voi reveni cu un răspuns zilele astea .

Man^_^
19-02-2019, 09:45 AM
Ip e asta 31.5.137.122 imi da not respondig cand ma conectez.

-WickedSick-
19-02-2019, 10:25 PM
Ai primit unban.
Reinstalează cs-ul , apoi īncearcă să intri pe server .
:locked: