PDA

View Full Version : Problema days



Blue01
17-02-2019, 07:47 PM
Salut, acum o saptamana pe jb am vazut ca nu merge sa dai day (/days) prima data am crezut ca e un bug si ca se rezolva a doua oara nu stiu, s-au scos day-urile ca daca da sunt capabil sa va ajut sa le bagati inapoi si daca e asa bagam si godmode day care trebuia sa fie acum mult timp dar nu s-a mai adaugat

~Wolf~
17-02-2019, 08:27 PM
Nu cred ca sunt scoase.Cand am cerut ajutor nu am fost bagat de seama.

Blue01
17-02-2019, 08:42 PM
Nu cred ca sunt scoase.Cand am cerut ajutor nu am fost bagat de seama.

Te bag eu in seama, cel mai bine ar fi sa le scoatem si sa adaugam un meniu nou si o sa avem mai multe day-uri

~Life~
17-02-2019, 09:27 PM
Da...si eu am observat. L-am intrebat pe suflet si mi-a zis ca sunt scoase.

Un server de jb are nevoie de /days.

Blue01
17-02-2019, 09:30 PM
Da...si eu am observat. L-am intrebat pe suflet si mi-a zis ca sunt scoase.

Un server de jb are nevoie de /days.

Nu doar de days si de mai multe lucruri fun, dar serverul avea toate lucrurile tari dar au fost scoase si nu le mai readauga

Fich
17-02-2019, 09:34 PM
Sunt de acord cu ce a zis Blue, fara days e mai plictisitor.. sper sa se adauge cat mai repede inapoi

~TraNda~
17-02-2019, 09:43 PM
Sa verificati daca merge cum trebuie daysmenu

Miko1
19-02-2019, 04:37 PM
Pentru mine fara /days nu mai e acel jb distractiv, trebuie sa facem asta rapid.

Bomsi
21-02-2019, 05:57 PM
Plictisitor fara day uri

~TraNda~
21-02-2019, 06:39 PM
Am pus un nou plugin, sa verificati

Blue01
24-02-2019, 08:57 PM
Acum merge da am auzit ca inca mai is putine buguri

~Wolf~
24-02-2019, 09:19 PM
Se vor rezolva pe parcurs, momentan nu ne lasa timpul.

~TraNda~
24-02-2019, 11:36 PM
Dupa o mica modificare am scos day-urile care faceau cele mai mari probleme (ex: hns, zombie). Am cerut pe server sa-mi lasati aici pe forum bugurile pe care le intalniti, fiindca eu nu stau la ora asta sa va ascult cum vorbiti voi in microfoane. Mirare mi-a fost cand am primit raspunsul "pfoai, nu stau sa las acum bugurile pe forum".
Voi vreti pluginuri, vreti day-uri, dar fara sa faceti nimic. Am si eu un timp limitat, mai ales ca de maine incep facultatea, iar programul este de 11 ore state acolo (8 dimineata - 7 seara), pana ajung acasa se face 9 seara si totusi ma chinui sa va fac cat de cat un joc placut pe server.
Sictirul aratat de unele persoane m-a facut sa va las sa va descurcati singuri. Vreti ceva nou? Vreti day-uri? Astept PM sa imi cereti SMA si spor la modificat si rezolvat buguri.

Esky
25-02-2019, 09:58 AM
Dupa o mica modificare am scos day-urile care faceau cele mai mari probleme (ex: hns, zombie). Am cerut pe server sa-mi lasati aici pe forum bugurile pe care le intalniti, fiindca eu nu stau la ora asta sa va ascult cum vorbiti voi in microfoane. Mirare mi-a fost cand am primit raspunsul "pfoai, nu stau sa las acum bugurile pe forum".
Voi vreti pluginuri, vreti day-uri, dar fara sa faceti nimic. Am si eu un timp limitat, mai ales ca de maine incep facultatea, iar programul este de 11 ore state acolo (8 dimineata - 7 seara), pana ajung acasa se face 9 seara si totusi ma chinui sa va fac cat de cat un joc placut pe server.
Sictirul aratat de unele persoane m-a facut sa va las sa va descurcati singuri. Vreti ceva nou? Vreti day-uri? Astept PM sa imi cereti SMA si spor la modificat si rezolvat buguri.

Sa va fie rusine acelor care fac tam tam cu bugurile si spun ceea ce a spus Lion.Il rog/sau mai bine ii rog pe acei stimabili cu "pfoai" sa iese la inaintare aici.
Adica cineva se straduieste sa va ajute si voi ,ce faceti? Apai daca voi nu aveti timp sa scrieti pe forum un bug,atunci cine are? Mama omida? JALNIC!