PDA

View Full Version : Prezentare Clan Raingods



Smotocel
15-03-2019, 09:52 PM
# CLAN: Raingods
# TAG: RGD # Nume (Ex: RGD # Smoto)
# LIDER: Smoto
# COLIDER : HYXUL
# MEMBRII: NemeSyS, DoubleCC, XMarioRisteaX
> O experienta minima in CS
> Sa nu mai aibe alte antecedente pe server (gag-uri ; ban-uri etc.)
> Minim 5 ore pe server
> Minim 12 ani
1 -> Orice membru ce va fi inactiv mai mult de 7 zile fara sa anunte un lider sau co-lider va fi eliminat din clan.
2 -> Sanctiunile grave primite pe server vor aduce la eliminarea din clan a jucatorului in cauza pentru o perioada nedeterminata de timp.
3 -> Certurile intre membrii clanului / orice player de pe server sunt interzise, in cazul in care cineva este prins certanduse cu cineva de pe server va fi eliminat din clan.
4 -> Daca nu purtati tag-ul clanului pe serverul JB.WARGODS.RO si vi se aduce la cunostiinta ca trebuie purtat tag-ul dar nu o faceti veti fi eliminati din clan. (Nu ne intereseaza cu ce nume jucati pe serverele cu care clanul nu are vreo legatura.) In cazul in care Wolf inca nu v-a pus gradul pe numele cu tag vom astepta pana o va face dar daca aflu ca nici nu i-ati spus veti fi eliminati din clan.
5 -> Respectati toti playerii de pe server (indiferent daca sunt din clan sau nu) toti suntem egali nu suntem cu nimic mai presus ca suntem in acelasi clan.
6 -> Daca nu respectati 2 sau mai multe reguli ale clanului care nu duc la eliminarea permanenta din clan ci temporara veti fi eliminati permanent din clan.
7 -> Doar liderul / co-liderul accepta/resping cererile in caz ca nici unul nu poate voi numi eu personal un membru sa se ocupe de cereri.
8 -> Oricine va fi respins din clan va avea de asteptat 7 zile pentru a face o noua cerere de intrare in clan.
CERERILE SE FAC PE SERVERUL NOSTRU DE DISCORD <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Smotocel
24-03-2019, 10:12 AM
Update regulament !

Smotocel
24-03-2019, 12:32 PM
Wrong reply

Smotocel
06-05-2019, 07:17 PM
Update membrii

{???}
20-06-2019, 11:21 AM
Inchidere clan | nu mai exista owner/membrii

Blue01
20-06-2019, 03:00 PM
Sa stii ca ai acces si la :locked: sau vrei sa il ajuti pe lion sa faca un post in plus? :))

{???}
20-06-2019, 04:13 PM
Sa stii ca ai acces si la :locked: sau vrei sa il ajuti pe lion sa faca un post in plus? :))

Am cumva moderator pe sectiunea de Clanuri? Baga-ti mintile in cap

~TraNda~
27-06-2019, 07:06 PM
Inactivitate mai mare de 30 zile (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
:locked: