PDA

View Full Version : Prezentare {???}



{???}
01-04-2019, 10:35 PM
Salut, cam tarziu pentru o prezentare nu? Ei bine nu multe persoane ma stiu deoarece mi-am pastrat identitatea anonima (numele meu pe forum, nu pun numele meu in cereri etc.). Ei bine, incepand cu prima intrebare, cine sunt eu in aceasta comunitate? Stiu ca mai nimanui nu ii pasa, dar am sa incep spunand cum a inceput totul, era 31 decembrie 2017, seara de revelion, perfect imi aduc aminte ca am intrat pe JB.WarGods.Ro, sa vad care mai e treaba cu serverele de JB, si nu am regretat, mi-am facut primul prieten de pe comunitatea aceasta, Miko, cunoscut acum ca BetterRo, dupa revelion, incepuse sa imi placa comunitatea, il cunosem pe ~HYXUL~, prietenul lui BetterRo, m-am tinut pe spatele lor si urcasem usor, dar am jucat cu wall pe un server si mi-am facut wcd sa vad daca merge, a doua zi mi-sa facut wcd pe jb si au vazut ca am jucat cu wall pe acel server si m-au taxat cu remove si ban, cazusem. Am tinut legatura cu acesti doi baieti, mi-au zis sa fac cerere unban dar nu am asculat, doua luni mai tarziu incepusem sa joc cu alt nume, o identitate complet falsa. Si avansasem, nimeni nu stia (nici hyxul sau betterro, intrasem intr-un conflict), pana cand am fost descoperit de HYXUL printr-o greseala de a mea, din faptul ca eram intr-un conflict, mi-a facut reclamatie. Perma-ban pe forum cu primul meu nick, dupa care pe acesta. Ceva luni mai tarziu am comunicat cu Better si ne-am impacat, cu HYXUL a fost mai greu. Ceva luni mai tarziu am revenit, ascuns din nou, doar better si hyxul stiau, mi-am pus numele {???} sa nu fie vreo' evidenta. Nu mult timp dupa ce am primit slot pe jb, am fost luat la verificare wcd din partea lui antidot, aveam un cs infectat fara sa stiu si m-am ars. Apoi m-am gandit la tot si toate si nu am facut aceeasi greseala, am facut cerere unban si am recunoscut totul si cine sunt si cum luasem ban pe nedrept pe primul nume. Ceilalti m-au ascultat si m-au iertat, si le multumesc mult pentru ajutor si sustinere: Smotocel Blue ~HYXUL~ Miko1 . Apoi am decis sa avansez, sa incerc sa ajut si pe forum, si am facut cerere de Designer, nu sunt sigur de ce am primit designer incepator dar, sunt multumit, foarte multumit deoarece iubesc sa ajut la nevoie. Si asa mi-am inceput "cariera"!

Acum se iveste a doua intrebare, cine sunt eu personal? Ma numesc Mihai, sunt din Ploiesti si am varsta de 14 ani. Eu nu sunt pasionat de anumite sporturi deoarece am anumite probleme cu inima, sunt pasionat de tot ce inseamna arta, muzica si gaming. Prima oara cand am jucat un joc multiplayer a fost la varsta de 4 ani, jocul este Counter-Strike si, fara el nu as fi lafel de fericit in prezent. Petrec foarte mult timp in fata monitorului si incerc sa fac miscare din cand in cand cu prietenii mei. Eu am avut niste probleme majore in familie de la varsta de 5 ani cand parintii mei au divortat, m-a ajutat fratele meu dar in prezent nici el numai e, dar asta e alta poveste despre care nu am sa vorbesc. Scolii nu ii dau atat de mult timp dar o duc bine si nu ma ingrijorez. Sunt foarte slab de inima, sunt afectat sentimental destul de usor (mi-se face mila), incerc sa ajut pe oricine trist, indiferent daca sunt probleme de familie sau altceva, nu ma las pana persoana respectiva nu zambeste, prin motivatie si explicatie poti face pe oricine mai fericit.

Cam atat am avut de spus despre mine, nu stiu ce impresie aveti dar n-am vrut sa fiu plictisitor sau dramatic sau ceva de genul, daca ai citit tot iti multumesc! Nu sunt sigur daca un Welcome s-ar potrivii :)) dar astept orice tip de raspuns, bafta!

k1dda
01-04-2019, 10:41 PM
Sa tii capul sus indiferent de situatie :) cu totii avem probleme.. totusi :welcome: , chiar daca nu e prea potrivit :))

wGods | Toxic
01-04-2019, 10:45 PM
"Cred că viaţa e o călătorie, de multe ori dificilă şi uneori incredibil de crudă, dar suntem bine echipaţi pentru ea doar īn cazul īn care ne descoperim talentele şi le īngăduim să īnflorească." Les Brown

{???}
01-04-2019, 10:50 PM
"Cred că viaţa e o călătorie, de multe ori dificilă şi uneori incredibil de crudă, dar suntem bine echipaţi pentru ea doar īn cazul īn care ne descoperim talentele şi le īngăduim să īnflorească." Les Brown

“Durerea este temporara. Abandonul dureaza o vesnicie.” – Lance Armstrong

--------------- Added after 7 minutes ---------------


Sa tii capul sus indiferent de situatie :) cu totii avem probleme.. totusi :welcome: , chiar daca nu e prea potrivit :))

=)) totul e bine venit.

Blue01
02-04-2019, 02:24 PM
Ma bucur ca ai revenit si ca prima data mi-ai zis doar mie in privat cine esti si urmatoarea zi te-am ajutat sa fi direct sa nu fi banat si sa fi iertat pentru ultima oara, uite din unu care nu e binevenit si banat cu 2 identitati false esti tu acum si nu ai o identitate falsa + ai primit incredere si o sansa sa fi din nou in comunitate :)

{???}
02-04-2019, 02:31 PM
Ma bucur ca ai revenit si ca prima data mi-ai zis doar mie in privat cine esti si urmatoarea zi te-am ajutat sa fi direct sa nu fi banat si sa fi iertat pentru ultima oara, uite din unu care nu e binevenit si banat cu 2 identitati false esti tu acum si nu ai o identitate falsa + ai primit incredere si o sansa sa fi din nou in comunitate :)

Si iti multumesc pentru ajutorul oferit, fără tine nu as fi putut ajunge unde sunt acum. :)

~HYXUL~
02-04-2019, 03:24 PM
Cred ca ar fi tarziu sa zic bine ai venit. Cat despre faza cum ca nu pui numele incereri sa stii ca in prima ta cerere de slot ai pus-o =)))

~Life~
02-04-2019, 03:52 PM
Cam tarziu.

{???}
02-04-2019, 06:01 PM
Cred ca ar fi tarziu sa zic bine ai venit. Cat despre faza cum ca nu pui numele incereri sa stii ca in prima ta cerere de slot ai pus-o =)))

Dar oare.. era real? =>

Miko1
13-04-2019, 12:08 PM
Ce poveste =]]

~TraNda~
15-04-2019, 08:08 PM
:locked: