PDA

View Full Version : [Reclamatie] AlexShiAtat12



Siciliano
24-05-2019, 05:16 PM
Numele dvs: Siciliano
Numele adminului: AlexShiAtat12
Motiv: aveam wanted ma urmarea am reusit sa prind putin distanta de el m-am bagat rpd in tunnign LV sa repar masina ca mai avea putin si bubuia si cand am iesit din tunning mi-a dat kick pe motiv ''tp'' prostu nu stie si m-ai are co-owner ca daca dai /find pe cineva si acea persoana intra in tunning,casa,sectie politie, te arata in alta parte pe harta cu /find atata timp cat stai in cele mentionate dupa ce iesi te arata inapoi unde era dar prostu crede ca am coduri de teleportare am incercat sa ii explic si nu a vrut sa auda adica nu il intereseaza am inceput sal injur pe /l /report pe orice chat mia dat mute 60 min cu capuccino desigur capucino tinand cu el nici macar nu a incercat sa ii explice lui alex ca a gresit si este foart mare prost a preferat sa imi dea gag ca il injuram de toti ***** pe un motiv de tot kkt ca este el foarte prost si nu stia nici macar treaba cu /find
Cu ce a gresit: kick aiurea +mute pt un motiv banal de tot kkt am explicat m-ai sus
ScreenShot/Video: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentionari : ZUZU mentionez ca daca nu ia downgrade si nu isi cere scuze pe /o sa vada toti ai pierdut un player de nota 10


Ce e drept am injurat ca tiganu dar pe buna dreptate cand ala are co-owner si nu stie nici macar atat ,acum urmeaza si reclamatia lui cappucino

Asassin
24-05-2019, 07:23 PM
Adminul in cauza a primit deja remove.

Siciliano
24-05-2019, 09:39 PM
am vz ca a gresit ca a injurat pe cineva cu grade m-ai mare ca el si a luat ban 30 de zile , nu merita ban dar suspendat 30 zile da :D in fine iti multumesc ca ti-ai facut timp sa iei decizia asta :)