PDA

View Full Version : katalin ban fara miotiv



katalin
12-01-2013, 08:54 PM
am luat pe motiv de nimic mapa de_mini dust ora 19:54 martori 5 jucatori de la wgods dcl fara motiv

Wgods_.-|dcL|-
12-01-2013, 10:32 PM
Sincer kata ti-as raspunde dar nu inteleg formularea asta a ta "am luat pe motiv de nimic mapa de_mini dust"

tragaci
13-01-2013, 08:01 AM
DCL... i-ai dat ban lui catalin?
Si daca da, de ce?

Inca o chestie DCL: ai grija te rog la schimbatul hartilor, nu mai da voturi doar ca sa iti satisfaci tu curiozitatea in sensul ca sa vezi tu daca jucatori vor o anume harta in momentul in care deja incepusa o harta noua.

Asa ai facut ieri: a inceput o harta noua si tie nu ti-a placut. Si ce ai zis: hai sa o schimb dar totusi sa dau un vot. Nu asa amice.
Daca nu ti-a placut harta, puteai frumusel sa dai la vot intrebarea "Schimbam harta?" cu raspunsurile aferente "DA NU". Si ti-am si spus sa nu o schimbi dar tu te-ai incapatanat si ai procedat dupa capul tau.
Asadar, vreau sa se consmneze prima abatere de cand ai luat admin. La a treia voi propune sa ti se retraga adminul.

Crezi ca mie imi plac toate hartile? Iti spun eu: NU ...nu imi plac toate, dar nu le schimb dupa bunul plac.

daniel_San
13-01-2013, 11:37 AM
katalin, pe ce nume ai luat ban? In lista de ban-uri nu apare numele tau.

katalin
14-01-2013, 03:29 PM
numele meu a fost sile la care adminul wgods dcl mi-a dat ban

AnOnIm
14-01-2013, 07:05 PM
1. Katalin ,data viitoare respecta modelul pentru cerere unban ! Era mult mai simplu daca vedeam si noi un ip .
2. Daca ai juca cu wac ,cum ar face orice jucator dedicat serverului ,nu ai mai avea probleme de genul !
3. Joaca cu un singur nume pentru a fi recunoscut ,daca schimbi numele ca pe sosete ,cam asta se intampla .

P.s: DCL ,eu zic ca pe viitor sa faci un demo /poze ,nu mai da ban aiurea ,ca nu ai nici o dovada in caz de unban si respecta jucatorii ,ca altfel te joci singur !

katalin
14-01-2013, 08:38 PM
anomin am wac si steam original iar numele lam schimbat ca asa e numele la steam am zis sa joc cu numele de la steam,iar dcl dupa ca nu are treaba cu cs sori ptr asta

Wgods_.-|dcL|-
14-01-2013, 08:50 PM
Anonim eu i-am dat ban dar nu a fost fara motiv.
Sa-ti zic cum a fost treaba el a primit llama pentru jignirea unui alt jucator si a iesit de pe server si a intrat iar,apoi i-am dat kick si dupa i-am dat ban ...nu zice asa regulamentul????
Nu i-am dat ban ptr cod

katalin
14-01-2013, 09:57 PM
ptr ce jicnire ma spunemi ce ziceam cu ce jicneam spunemi cuvinte ca esti admin doar haide astept cuvinte

katalin
14-01-2013, 10:07 PM
bai dc esti un mincinos mai spui si ceva de care nu iti apartine

daniel_San
14-01-2013, 10:55 PM
A fost un ban de 2 ore dat pt o reconectare. Cand ai luat llama trebuia sa vorbesti cu adminul prin say_team@, nu sa dai retry. Ban dat corect, llama nu stiu. TC. A da, respecta modelul , ca pana am aflat cine esti a expirat banul.