PDA

View Full Version : reclamatie regele | marincau



Wgods_.-|dcL|-
15-01-2013, 09:18 PM
Moderatorul regele | marincau da dovada de un limbaj neadecvat pentru gradul detinut
Ca de exemplu pe -=yNt=- l-a amenintat ca ii da ban si la intrebarea cu ce motiv el a raspuns "ca vreau si ca pot"
Au mai fost si alte momente in care a injurat alti playeri etc...
Data:15-01-2013
Ora:Nu retin ora exacta dar era cam 10-11
Martori:-=yNt=-
Dovezi:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Cer sa se ia masurile necesare

-=yNt=-
15-01-2013, 09:30 PM
Adevarat cu limbajul lui marincau
Ma jucam cu dcL linistit pe svr si intra marincau asta si incepe cu harfe proaste
si i-am zis sa termine (eu nu stiam k-i admin) si a inceput sa ma ameninte ca imi da ban , iar eu l-am intrebat de ce sa imi dea ban
iar el mi-a raspuns ca vrea si ca poate la fel cum a mentionat si dcL mai sus
Dovada :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
(app maxule iti trebuiesc adminii seriosi nu "apucati ca asta")

Wgods_.-|dcL|-
16-01-2013, 09:57 AM
Marincau defapt "sufera de admin"

AnOnIm
16-01-2013, 01:29 PM
DCL ,esti la inceput ...;) nu iti mai "spala rufele in public" ,cum mi-a spus mie cineva :)) ...da un mesaj privat ownerului si spuneti nemultumirile,el va stii ce masuri sa ia ,fara prea mult tam-tam !

-=MaX=-
16-01-2013, 02:46 PM
In primul rand yNt de la tine astept o taxa! Azi au fost adaugate banurile date celor prinsi cu cod de WAC, te asigur ca pana nu vor fi achitate taxele nu vor mai fi scoate. Si banurile sunt valabile pe cs, zombie si gungame! Deci pana nu platesti nu mai poti intra oe servere!
E intr-adevar urat limbajul lui marincau si am sa discut cu el. Dcl te rog pe viitor sa incerci sa-l eviti si sa nu mai vorbesti cu el sa nu se mai ajunga la certuri ;)

Wgods_.-|dcL|-
16-01-2013, 08:54 PM
Ok...o sa incerk sa nu mai il bag in seama...dak e sa mai aibe probl cu lbj iti trm doar tie pozele privat