PDA

View Full Version : unban bogdysh



bogdysh
19-01-2013, 10:56 PM
NUME: bogdysh
IP: 93.118.92.154
VARSTA: 22
ID DE STEAM:valve_id_lan
DATA: 19.01.2013
ORA:21:37
HARTA:de_nuke_area
ADMINI PE SERVER:negrutzu
MOTIV:am jucat codat

MENTIUNI:astazi pe la ora 15 erau mai multi jucatori codati si multi au zis ca au voie si aja am luat si eu un cod

** Poza facuta jucatorului "bogdysh" de adminul "wGods | negrutzu" (01/19/2013 - 21:37:54) **
** Poza facuta jucatorului "bogdysh" de adminul "wGods | negrutzu" (01/19/2013 - 21:37:55) **
** Poza facuta jucatorului "bogdysh" de adminul "wGods | negrutzu" (01/19/2013 - 21:37:56)
nu stiu cum sa pun pozele imi pare rau

Rapid1923
19-01-2013, 11:24 PM
deci nu mai pot =)))))

bogdysh
19-01-2013, 11:26 PM
adica?

Rapid1923
19-01-2013, 11:31 PM
incredibil:))))

Gata am ras destul. Platesti taxa de unban de 20 de ron si s-a rezolvat problema.

speedman
20-01-2013, 12:38 AM
hai sa ii dam unban la om ca a folosit cod decat...:)))))))

XeLa
20-01-2013, 12:49 AM
Cel mai tare motiv care l`am vazut vreodata :))

-=MaX=-
20-01-2013, 01:01 AM
Omul a fost sincer, desi pare amuzant, totusi e de apreciat faptul ca omul nu a dat-o in balarii ca altii si si-a recunoscut greseala!
Intrebarea mea e urmatoare: Chiar au fost jucatori cu cod pe server sau adminii nostrii cei glumeti au recurs la o informare gresita spusa la misto?
Astept raspuns de la cei care au fost prezenti...

bogdysh
20-01-2013, 01:05 AM
or fi glumit nuj acu...dar joc de atatea luni pe acest server si nu mi se pare corect...era unu jewel care a zis ca are cod bagat...multi alti sau vaitat ca sunt multi codati era online maya vera gabi eu m-am luat de iei ca sunt codati si am zis sa faca ceva admini ca nu mi se parea corect dar au zis ca sunt eu but..

Sky
20-01-2013, 01:25 AM
A zice ca ai cod si a avea cod sunt doua chestii total distincte, noi mereu zicem unuia ca suntem codati toti si ca au voie cu cod, ca nu sunt admini etc... dar asta nu inseamna ca e ok sa bagi cod.

bogdysh
20-01-2013, 01:33 AM
acu am inteles...de unde sa stiu eu acu?....dar multi nu aveau nicio treaba ce serv asta nu intrasera niciodata

-=MaX=-
20-01-2013, 01:35 AM
Deci e clar s-a ajuns la asta dintr-o gluma proasta de-a voastra (din nou) si omul trebuie sa plateasca sa i se scoata banul. Ti se pare normal asa ceva?
Daca faceti tot voi astia glumetii o cheta si ii platiti voi taxa? De cate ori am spus sa nu mai includeti jucatorii in glumele voastre? Vedeti unde se ajunge?
Si vii cu asa seninatate si spui ca una e sa zici si alta e sa faci. De cand un jucator e obligat sa va cunoasca glumele?

negrutzu
20-01-2013, 02:01 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Aici printu cand am aplicat comanda pe el,nu cred ca sa gresit cu nimic.

Sky
20-01-2013, 02:04 AM
E obligat sa NU joace cu cod, ce legatura au glumele? Si da, senitatea ma caracterizeaza.

bogdysh
20-01-2013, 02:05 AM
nu a zis nimeni nik de tine daca vrei iti arat ce am scris ca e in consola te tot intrebam ce poze si cum le dau dar nu a zis nimeni nik....nu am zis ca nu am jucat codat chiar am recunoscut ti se pare ca m-am ferit?

Sky
20-01-2013, 02:26 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Aici printu cand am aplicat comanda pe el,nu cred ca sa gresit cu nimic.

Normal ca nu s-a gresit, e clar ca omul a fost codat (a si recunoscut) , discutia e despre gluma frecvent intalnita cand unul face un admin codat si mai zicem noi ceva gen "aici e voie cu cod, toti suntem codati etc. " Mentionez ca la faza asta nici nu am participat dar vroiam doar sa precizez, cu seninatate, ca astfel de glume sunt frecvente.

Rapid1923
20-01-2013, 10:50 AM
La 22 de ani tre sa ai discernamant ce naiba. Nu-i spun unui judecator la tribunal ca am furat dintr-un magazin pentru ca mi-au zis altii ca e voie. Scuza-ma bogdysh, dar daca esti asa credul o sa te manance viata asta de ***** cu fulgi cu tot.

bogdysh
20-01-2013, 11:30 AM
lasa dracu credibilitatea ca una e in joc una e in viatza reala....

Sky
20-01-2013, 12:02 PM
Pana una-alta ai jucat codat.Punct.

Discuta cu ultima reduta pedelista (Max) pentru unban.

:locked: .....ca n-are sens sa mai o lungim

-=MaX=-
20-01-2013, 02:13 PM
E ultima data cand se mai intampla asta, sa fie clar! Deja ma satur de fazele astea! E fix ca atunci cand intra unu cu alt nume si provoaca adminii sa injure si sa faca greseli ca apoi sa li se poata face reclamatie si sa fie sanctionati! O mancatorie, care e total neagreata la noi si Sky stie prea bine! Si acum chiar daca nu ai participat la eveniment totusi intrii sa-l sustii? Pai ce pretenti ai ma atunci de la altii?
Cica "normal ca s-a gresit, omul a jucat codat" pai a jucat ca voi l-ati provocat ma! Daca baga el cod nesilit de voi nici macar nu ma bagam la subiectul asta! Acum el plateste pt glumele voastre!
Eu m-am saturat sa lucrez si altii sa se distreze si sa-si bata joc! Nici atata bun simt nu ati avut incat sa recunoasteti greseala, ce sa mai vorbim de scuze...
Daca considerati ca cer prea mult cand va zic sa va rezumati la glume intre voi sau cu cine duce la astfel de glume, va rog sa va faceti voi un server al vostru cum vreti voi, cu ce reguli vreti voi si acolo faceti ce vreti! Deocamdata serverul are un singur regulament pentru toti si se impune sa-l respectati!
Sau vi se pare ca ma plictisesc toata ziua si am chef de figuri de-astea, nu?

PS: Ban scos! Omul va juca cu WAC

Rapid1923
20-01-2013, 03:53 PM
Max, ai si tu dreptatea ta, insa nu-i poti gasi nici un alibi plauzibil lui bogdysh, efectiv n-ai cum. Se prezuma ca NU E VOIE SA BAGI CODURI. Si alea erau mai mult ironii sau cel mult glume inocente din punctul meu de vedere. Daca bogdysh sau alte persoane de genul nu le inteleg sau nu se prind de ele este doar problema lor.