PDA

View Full Version : Despre Staff.



WarGods | aLinoX
31-07-2019, 09:28 PM
Am observat ca multe persoane au Grad pe Jb.
Dar au 0 activitate , unii dintre acestia sunt:
1.~^|@-+-{KAKASHI}-+-@^~^ -Activitate 0
2.Demonul--DRG - Activitate 0
3.Mellow - Activitate 0
4.ADM3 |# >>stormzyッ<< |# Activitate 0 pe server

As propune sa se faca "iar" curățenie pe server deoarece mulți uita sa se retragă ,aceia stiind ca le-au pierit cheful.

ADM3 ッ never
31-07-2019, 09:31 PM
Am observat ca multe persoane au Grad pe Jb.
Dar au 0 activitate , unii dintre acestia sunt:
1.~^|@-+-{KAKASHI}-+-@^~^ -Activitate 0
2.Demonul--DRG - Activitate 0
3.Mellow - Activitate 0
4.ADM3 |# >>stormzyッ<< |# Activitate 0 pe server

As propune sa se faca "iar" curățenie pe server deoarece mulți uita sa se retragă ,aceia stiind ca le-au pierit cheful.

:))))))))))) hai ca am activitate 0 daca e , bai asta eu joc seara pe la 10 in sus

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 09:34 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
1.Nu vad sa fi facut Kakasi absenta.
2.Demonul nu il are sch.
3.Vezi pe link

{???}
31-07-2019, 09:46 PM
:zid: Nu mai aveai ce sa postezi ... kakasi abea a iesit din absenta, never are activitate mellow si-a luat ban acum o lună iar demonul are nick-ul schimbat. Felicitări, esti inactiv si nu esti la curent cu noutățile.

~Wolf~
31-07-2019, 09:49 PM
Nu stiu daca am mentionat sau nu in ultimul post din topicul Remove/Down/Up ca, curatenia in gp o voi face lunar.O "curatenie" pentru mine inseamna sa vad ce a facut respectivul de la ultima curatenie pana atunci(promovare[in cazul UP-ului fiindca de luni va fi obligatorie], activitate, absolut tot).In loc sa pierzi timp tinand cont de activitatea altora(pe care eu sunt obligat sa o tin) mai bine stateai pe server si iti faceai tu treaba .
:locked: