PDA

View Full Version : Reclamatie wGods | dcl !!



mZq
25-01-2013, 10:26 PM
Deci dcl schimbam mapa dupa bunul plac chiar daca nou suntem pe la lv 10 el da vot sa schimbe mapa....nimeni nu a zis sa schimbe nimeni nik....si nu este prima oara asa face mereu.Cand i`am zis a inceput sa rada:)

Wgods_.-|dcL|-
25-01-2013, 10:49 PM
bai mzq:
1.am schimbat mapa ptr ca era prea mare si nu am schimbato dupa bunul meu plac ci cu vot in caz ca esti chior
2.daca imi aduc aminte tu ai dat mapa gg_orange fara vot fara nimic asa ca eu as fi tacut in locul tau

PS: pentru faza cu gg_orange imi pare rau ca n-am facut poze dar am martori:P

-=yNt=-
25-01-2013, 11:10 PM
are dreptate

katalin
25-01-2013, 11:23 PM
dcl tu vorbesti ma intri pe gungame cand vrei tu si faci ce vrei pe el ai admin deagaba in ultimile 2 zile ai stat mai putin de 5 min si vi si te certi cu mzq dupa ce ca spune adv ar trebuie sa mai intri pe server daia ai admin un ai admin doar sa te dai mare si sa te certi cu jucatori si mai vrei si slot pe alte servere in locul tau as tace din gura

mZq
25-01-2013, 11:35 PM
faza cu gg_orange se poate uita max in consola deci a castigat unu dintre noi si a intrat o mapa mai marisoara si am dat repede ce am putut am scris gg_orange nu cred ca era mare la 5 vs 5 asa ca mai bn nu comenta fara rost si mapa care a fost nu era deloc mare dar nah schimbi la lv 8-10 cat eram?

xenon
26-01-2013, 01:48 AM
Tu si katalin parca schimbati hartile intruna. Nici nu jucam 5 levele pe o harta, repede vedeam vot : Schimbam?
Pe unu din voi v-am intrebat : Ai ceva cu hartile?

Eu zic sa o lasati mai moale astia care va simtiti cu musca pe caciula.

katalin
26-01-2013, 12:11 PM
xenón tu pe mine nu mai intrebat nimic ca eu nu prea te vad pe cs sori eu stau aproape toata ziua si nu te vad asa ca pe mine nu mai intrebat nimic si scuze ca spun dar tu un prea ar trebui sa te bagi in discutiilea asta le vom aplana mai usor sau le rezolva max

xenon
26-01-2013, 12:40 PM
Nu vreau sa par marlan sau suferinta dar cand jucam eu pe serverul asta tu nu stiai ca exista.
Pe server intru, cand sunt 3 oameni, intru 5 min si raman singur pe server. Cand se baga boost stau si joc cat imi permite timpul ( cateva ore non-stop ). Dar hai sa nu fim off topic, ramanem la reclamatie.
Rock, daca erai destept, faceai 2-3 poze si le dadeai peste nas cu ele. Fara dovezi e mai greu.

-=MaX=-
26-01-2013, 01:39 PM
Am mai auzit ceva plangeri la adresa lui dcl. Asa ca dcl te rog sa o lasi mai moale cu hartile! Ai runda de incalzire timp in care sa schimbi, daca a trecut runda, nu mai schimbi. Si daca lumea e multumita de harta curenta, chiar daca e mai mare, o lasi. Nu da vot daca nu e nevoie!
Am patit si eu cand erau 8 pe de_dust si s-au plans ca de ce am schimbat-o. Se pare ca la multi jucatori le plac si hartile mai mari.
Pe scurt, nu mai dati harti la vot decat cand e absolut necesar, daca vine o harta buna, o lasati.
Cat despre voi ca admini in general, incercati sa ajungeti la un consens. Si-asa sunteti destul de putini admini, daca va mai si certati unde ajungem? Multi dintre voi nu va intalniti pe server pentru ca intrati la ore diferite, ceea ce e foarte bine pentru server fiindca asa se acopera o zi intreaga cu admini. Daca ati intra toti la aceleasi ore ar fi extrem de ineficient. Incercati sa discutati si sa va formati un sistem de adminare a serverului pentru ca adminii viitori sa poata sa invete de la voi ;)

Wgods_.-|dcL|-
26-01-2013, 02:18 PM
Bai katalin tu imi zici mie de adminat???...bai baiatule tu intai invata sa nu m ia dai la vot:
"dam ban jucatorului x?
da
nu"

Imi pare rau ca nu am facut poza la chestia asta ca ti-as fi dat peste nas...
Am vrut sa-ti zic despre asta pe server dar nu ma bagai in seama si nu am vrut sa fac generala a chestia asta dupa treaba cu marincau...
Si 5 min in ultimele douo zile???...tu cred ca esti nebun..de ce nu l-ai intrebat pe mzq cate saptamanii nu a intrat deloc pe server
Siimzq vezi ca nu e frumos ce ii faceai lui Ready...trebuia intai sai expici ca un codat se raporteaza cu say_team..nu sa-i dai kick intruna...nu te mai comporta asa cu playeri ca din cauza asta e mai merreu serverul gol sau sunt 3,4

daniel_San
26-01-2013, 04:25 PM
TC. Zici ca aveti 2 ani. dcl...mai usor in pnm cu apelativele ca fac alergie. Ajunge cu "esti chior, esti nebun".