PDA

View Full Version : Propunere spectate



dNzfTw # BLasTeR
21-08-2019, 07:45 PM
Propun ca adminii de la helper in sus sa aiba acces de a se uita si pe jucatorii din echipa adversa deoarece de multe ori am intalnit jucatori care faceau tb, camp si nu-i puteam sanctiona pentru ca nu-i vedeam pe moment si primeam mesaje ”Nu vezi ma si tu ca aia fac tb/camp/textura si alte chestii de genul”. Stiu ca ma pot pune spec dar totusi vreau si eu sa ma joc nu sa stau spec cand sunt 2-3 playeri pe server. Cred ca ar fi utila aceasta functie daca-i pot spune așa :|:-/

mugurhaiduc
25-08-2019, 07:14 PM
:pro: daca se poate face chestia asta..

-WickedSick-
26-08-2019, 02:27 AM
S-a mai propus acum ceva timp chestia asta , tu și persoana respectivă sunteți singurii care v-ați plâns de treaba asta , până la urmă de ce ai admin? să stai sa te joci ?
la 2-3 playeri cum spui tu, ar trebui să joci snow , hartă care-ți permite lejer sa vezi persoanele care campează sau care se urcă pe text , asta chiar în timp ce joci , dar datoria ta ca și admin este să stai spectator și să urmărești persoanele care încalcă regulile și să le sancționezi corespunzător , fără supărare , întâi îndatoririle și apoi joaca :)
Propunere respinsă !
:locked: