PDA

View Full Version : Retragere Smotocel



Smotocel
26-08-2019, 06:00 PM
USERNAME: Smotocel
DURATA: permanent
MOTIV: Simt că nu mai am nici un rost in această comunitate, am vrut să fac niște lucruri pe care din păcate nu am avut cum să le reușesc singur și m-am frustrat fiindcă am vazut câtă nepasare este în tot ceea ce încerc să fac... eu de când am gradul de Designer n-am reușit să incep nici un proiect fiindcă, din câțiva designeri activi, am ramas numai eu, care singurul lucru pe care îl făceam era să răspund la cereri de avatar/banner odată la 1-2 saptamani fiindcă nici măcar nu se faceau cereri. Chestiile astea m-au făcut să-mi dau seama ca nu are rost să mă chinui fără rost atâta timp cat nimănui nu îi pasă de ceea ce vreau sa creez. Pe lângă chestia asta, am primit gradul de ”Manager War.WarGods.Ro”, alt grad nefolositor din punctul meu de vedere. Serverul nu avea nici un motiv de a rula fiindcă nu exista clanuri pe forum în momentul de față iar eu nu făceam efectiv nimic, iar la început când am propus ca serverul să se transforme într-unul de MIX, fiindca astfel ar fi crescut în popularitate, și aș fi avut un motiv să nu renunț definitiv. Oricum, nu îmi pare rau ca am rămas atâta timp în comunitate, ci îmi pare rău de faptul ca nu am reușit să fac nimic în plus față de ce era, fiindcă am fost tratat cu indiferență de ceilalți.
MENTIUNI: Vă urez mult succes cu forumul și aveti grijă de voi :)

N/O/I/S/E
26-08-2019, 06:39 PM
Mda... Ce sa zic, multa bafta in continuare!
Sper sa te reintorci. :(

Smotocel
26-08-2019, 06:44 PM
Mda... Ce sa zic, multa bafta in continuare!
Sper sa te reintorci. :(

o voi face DOAR dacă voi avea un motiv întemeiat, fiindcă ultima dată când am renunțat la retragere a fost doar o tragere de timp pentru altă dată...

wGods | Toxic
26-08-2019, 07:04 PM
Ca moderator nu ai facut nimic, nici măcar n ai încercat.
Nu ați adus idei noi, nu ați promovat, nu faceți nimic care să ateste că măcar ați încercat.
Nu incerca să dai vina pe nimeni.

Blue01
26-08-2019, 07:13 PM
Nici ca manager nu a facut nimic
Oricum succes

Smotocel
26-08-2019, 07:16 PM
Ca moderator nu ai facut nimic, nici măcar n ai încercat.
Nu ați adus idei noi, nu ați promovat, nu faceți nimic care să ateste că măcar ați încercat.
Nu incerca să dai vina pe nimeni.

Ai dreptate ca nu ma facut nimic... dar tu cat ai fost designer in comunitate ti-a pasat macar o secunda cand am facut topicul "postare designuri comunitate" pe sectiunea privata pentru designeri, cu ce am fost intampinat? cu un mare SEEN. Si-atunci, pentru ce sa-mi bat capul? Cand toti designerii care sunt aici sunt eu si {???}, care pana acum nu are cu ce sa ma ajute in materie de photoshop. iar voi care ati avut posibilitatea ati fost dezinteresati total.

wGods | Toxic
26-08-2019, 07:30 PM
Ce rost are acel topic, cand majoritatea creațiilor din portofoliu sunt pentru comunitate?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Chiar crezi că era necesar?

{???}
26-08-2019, 07:33 PM
Mult succes, planurile mele fata de server nici nu au început, eu inca fiind absent. Te vei întoarce, iti zic eu.

k1dda
26-08-2019, 10:25 PM
Bafta .. !

-WickedSick-
26-08-2019, 10:57 PM
Ți-am spus tot ce-am avut de spus pe grupul de conducere , dacă tot pleci , poate ai învățat ceva din ce ți-am spus .

~TraNda~
26-08-2019, 11:19 PM
A zis wick tot, ramane doar sa inchid topicul
:locked: