PDA

View Full Version : Propunere TAG.



WarGods | aLinoX
30-08-2019, 05:36 PM
Acum ca sunt plecat am stat o vreme sa ma gāndesc ce ar mai merge la serverul asta si mi-a venit ideea sa se mai faca īncă ceva...
1.Sa se scoată tagul adminilor, doar scrisul sa ramana verde,sincer după mine nu prea ajuta tagul,da mai bine zis daca acel admin are numele mare il mai face si pana la jumătatea monitorului tagul.
Poate e ideea proastă da aia e .

{???}
30-08-2019, 05:43 PM
:)) :contra:

~HYXUL~
30-08-2019, 06:14 PM
Creier la cu totul alt nivel. Daca nu te-ai uitat la Noutati Jb.Wargods.Ro (si iti recomand sa o faci) a spus clar Wolf ca a scos tag-ul de la admini, dar na cine se uita.
Ceea ce chiar ar fi mers ar fi fost custom tag cu este pe dr din cate stiu.
ON: sper ca e o propunere facuta pentru a avea un post in plus ca nu imi explic altfel :contra:

~TraNda~
30-08-2019, 06:39 PM
Update 30.08.2019

*s-a bagat mult propusul headshot sound -> O sa aveti o mica surpriza cu sunetul :)
Credits ~HYXUL~ pentru ajutorul oferit in a testa pluginul

*s-a readaugat VIP Green Chat-ul
*s-a scos rank-urile(aka tagul cu gradul)
Acum vezi?

WarGods | aLinoX
30-08-2019, 07:56 PM
Lion,HYX,cānd am facut propunerea nu era editat de Wolf era scris doar de Sound. Īmi fine.

~HYXUL~
30-08-2019, 09:01 PM
Lion,HYX,cānd am facut propunerea nu era editat de Wolf era scris doar de Sound. Īmi fine.

Tin sa te contrazic fiindca topic-ul tau a fost facut la 4:36 PM, iar cel al lui Wolf a fost editat ultima data la ora 2:06PM deci cred ca ai gandit foarte mult scuza. Eu in locul dau ziceam direct ca nu m-am uitat si aia era decat sa te baagi singur in belea.

WarGods | aLinoX
30-08-2019, 09:07 PM
M-am uitat, am vazut ca Wolf a pus ca *s-a adăugat headshot sound* si peste vreo 2-2.30 ore am facut topicul, nu l-am facut aiurea,daca chiar asa e cum a spus Hyxul ,īmi cer scuze, dar eu nu caut scuze,cānd e de spus adevarul,spun.

~Wolf~
01-09-2019, 02:24 PM
:zid: :zid: :zid:
:locked: