PDA

View Full Version : cerere elev Ninja



Ninja-Ro_2005
27-09-2019, 10:21 PM
Nick:Ninja
Adresa de contact:lazaalex231@gmail.com
Varsta:14 ani
Pe ce server esti admin?:Jb.wargods.ro

~HYXUL~
27-09-2019, 10:38 PM
-Orice elev care a fost respins in urma testului,va putea sa depuna o noua cerere dupa 10 zile de atunci cand a fost declarat respins.
Nu mai am nimic in plus de zis.

QuitKNZ
28-09-2019, 01:16 PM
Scuze ca ma bag ~HYXUL~ au trecut 10 zile de cand a facut cererea

WarGods | aLinoX
28-09-2019, 02:26 PM
Scuze ca ma bag , dar Quit nu te uiti doar cand a fct cererea ci cand A FOST INCHISA.

~HYXUL~
28-09-2019, 03:01 PM
Nu stiu care e treaba voastra si de ce va bagati de vreme ce nu sunteti profesori pe vreun server in general sau nici macar nu sunteti elevul in cauza aici. QuitKNZ se vede clar ca nici macar sa citesti un quote nu este in stare. Alea 10 zile se Numara de cand a fost declarat respins nu de cand a facut cererea. E efectiv la mintea cocosului fiindca poti sa dai testul in ultima zi si dupa astepti mai putin in cazul in care ai fost respins…..
Cer T/C cat mai rapid ca sa nu se inceapa alte discutii.

wG|Costy^^
28-09-2019, 03:50 PM
Nu stiu care e treaba voastra si de ce va bagati de vreme ce nu sunteti profesori pe vreun server in general sau nici macar nu sunteti elevul in cauza aici. QuitKNZ se vede clar ca nici macar sa citesti un quote nu este in stare. Alea 10 zile se Numara de cand a fost declarat respins nu de cand a facut cererea. E efectiv la mintea cocosului fiindca poti sa dai testul in ultima zi si dupa astepti mai putin in cazul in care ai fost respins…..
Cer T/C cat mai rapid ca sa nu se inceapa alte discutii.

Doar si-au dat cu parerea,inceteaza cu aroganta asta domn."profesor" atotstiutor

wGods N0l1m1t
29-09-2019, 10:04 AM
Se vede ca va certati din nimicuri asa cum o faceti mereu!
FITI NAIBII UNITI SI TERMINATI ODATA CU ACESTE PROSTELI! DOVEDITI CA SUNTETI MATURI CE NAIBA!
GATA CU OFF TOPICUL! SA SE DEA T/C

~TraNda~
29-09-2019, 04:12 PM
:locked: