PDA

View Full Version : bob the builder



dizdani
10-10-2019, 10:52 PM
1) Why there isnt a command to disable the auto bhop? I sometimes want to play default, but cant...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Domnul mi-a arătat un semn D:


2) de ce doar cuțitul 7 (default) are gravitația 800? De ce s-a schimbat pe 700 `sau whatever the value is` la cuțitul 2,3 ? E cu totul altă māncare să joci cu altă gravitație și oricum sunt cam multe cuțite. Assasin și Greyish Knife nu-și au rolurile cu așa competiție '5. Invizibility'. Cuțitul 4. Cleaver nu este folosit deloc, de cāt de persoanele noi care joacă pe sv. și vor să aibe sentimentul cāt mai original al dr-ului modern.

Concluzie:

cuțitele 2,3 scoase
cuțitul 5 accesibil doar de V.I.P. că doar are putere specială.

mugurhaiduc
10-10-2019, 11:10 PM
Cānd vine vorba de scos bhopul nu știu ce să zic.. probabil ai fi tu și īn(că cā)țiva care ar folosi treaba asta XD. Totuși ar fi ceva diferit. Dar mi s-ar părea puțin ciudat ca unii să joace cu bhop on, iar restul sa fie cu bhop off. Ar fi puțină dezordine. La partea cu cuțitele īți dau dreptate. Per total am să zic :pro:

Black Matte
10-10-2019, 11:33 PM
:contra: la faza cu bunnyhop-ul
:pro: la faza cu knife-urile

~TraNda~
11-10-2019, 12:09 AM
1) Why there isnt a command to disable the auto bhop? I sometimes want to play default, but cant...
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Domnul mi-a arătat un semn D:
As putea schimba pluginul autobhop cu unul care necesita sa scrii o sintagma in chat pentru a avea bhop on, insa nu voi face acest lucru din simplul motiv ca playerii noi si incepatori pana isi vor da seama ca trebuie sa scrie ceva in chat pentru a avea bhop on, vor fi de mult pe alt server.
Nici modificarea pluginului de autobhop nu o voi face, pot aparea buguri. In plus, care-i farmecul unui deathrun knife-mod daca n-ai bhop? ...



2) de ce doar cuțitul 7 (default) are gravitația 800? De ce s-a schimbat pe 700 `sau whatever the value is` la cuțitul 2,3 ? E cu totul altă māncare să joci cu altă gravitație și oricum sunt cam multe cuțite. Assasin și Greyish Knife nu-și au rolurile cu așa competiție '5. Invizibility'. Cuțitul 4. Cleaver nu este folosit deloc, de cāt de persoanele noi care joacă pe sv. și vor să aibe sentimentul cāt mai original al dr-ului modern.[/COLOR]

Concluzie:

cuțitele 2,3 scoase
cuțitul 5 accesibil doar de V.I.P. că doar are putere specială.

Doar k4, k5, k6 si k9-1 au gravitatie, restul avand gravitatia normala. Sunt deja doua cutite pentru VIP, cu destule facilitati, zic eu; normal si un player trebuie sa aiba o anumita facilitate pentru a echilibra balanta, astfel k5 ramane pentru orice player.
Restul cutitelor nu incurca cu nimic
:locked: