PDA

View Full Version : Propunere | Grup Staff



{???}
03-11-2019, 10:27 AM
Ok deci am sa trec direct la subiect fiind panarama la introduceri.

Am creat un server de discord intitulat "Staff JailBreak", ei bine, propun promovarea acestui grup tuturor adminiilor, fiind prezent in regulile de baza ale unui membru staff. Daca grupul de FaceBook s-a dus, macar asa sa se tina legatura intre membrii.


Avantaje:

- Discutii libere intre staff, fara sa se mai intrebe "Vreau si eu discordul lui xyz"
- Ajutor instant
- "E un codat pe server si nu pot sa ii dau ban"
- Si multe altele.


Invitatie:

Serverul este deja facut, <b>You have to register to ba able to see this link</b> daca doriti sa intrati nu va retin. Astept pro sau contra si verdictul unui owner. Succes!

Fatty
03-11-2019, 10:37 AM
:pro:

~HYXUL~
03-11-2019, 10:41 AM
:pro:

wGods | Toxic
03-11-2019, 11:38 AM
Īmi cer scuze că īmi fac prezența īn acest topic, dar țin cu orice preț să-mi spun părerea.
Majoritatea īntāmplărilor trecute ce s-au lăsat cu sancțiuni, au fost datorită grupurilor create de admini pe discord. Acest grup ce vreți să-l faceți, țin să cred că va aduce dezbinare īn rāndul Staff-ului, asta pentru că se va permite un limbaj jignitor.
Cel mai bine ar fi să vă contactați aici, unde trebuie să īndepliniți termenii și condițiile regulamentului general.

Last edited by LiOn.

Mai adaug faptul ca nu mai incurajam crearea de grupuri generale din motivele spuse de Toxic mai sus, iar inca un motiv foarte relevant este ca, o data cu crearea de grupuri va scadea activitatea pe forum. Am experimentat asta cu grupurile pe facebook messenger.
Va sfatuiesc sa renuntati la crearea de grupuri. Daca vreti sa vorbiti in timp ce jucati, nu uitati ca avem server de TS3 :) .

-WickedSick-
03-11-2019, 11:52 AM
Īmi cer scuze că īmi fac prezența īn acest topic, dar țin cu orice preț să-mi spun părerea.
Majoritatea īntāmplărilor trecute ce s-au lăsat cu sancțiuni, au fost datorită grupurilor create de admini pe discord. Acest grup ce vreți să-l faceți, țin să cred că va aduce dezbinare īn rāndul Staff-ului, asta pentru că se va permite un limbaj jignitor.
Cel mai bine ar fi să vă contactați aici, unde trebuie să īndepliniți termenii și condițiile regulamentului general.

A spus tot ce era de spus.
:cerererespinsa:
:locked: