PDA

View Full Version : Se cauta Manager-Co Owner! [Dr.WarGods.ro]



~TraNda~
10-12-2019, 03:58 PM
Datorita lipsei mele de timp liber caut o persoana responsabila pentru un post de Manager Server, care sa se ocupa de admini.
Daca esti interesat citeste cu atentie tot ce scrie mai jos si lasa un reply conform modelului!

Obligatii:
* respectarea regulamentului;
* seriozitate si devotament;
* promovarea server-ului;
* se vor ocupa de cererile slot/admin/vip.

Atentie:
1. Nu trebuie sa detineti grad de Manager server pe alt server!
2. Se poate face o singura cerere
3. Trebuie sa dispuneti de mult timp liber si devotament fata de server
4. NU VA PUNETI SINGURI GRADUL DE OWNER!
5. Minim 1 luna vechime in comunitate
6. Varsta minima 14 ani

Ce li se va oferi:
* grad pe sectiunea server-ului de Manager Server si pe forum de VIP (cu acces la sectiunea VIP de pe forum);
* grad de Co-Owner pe server.

Doritorii sa lase reply dupa urmatorul model. Cer seriozitate.



Nume:
Nick:
Timp jucat:
Varsta:
Adresa de contact:
Cunostiinte AMXX: Da/Nu
Ce este un plugin si cum poate fi construit? (adica prin ce limbaj de programare se defineste):
Cum se instaleaza un plugin pe server?:
Ce extensie trebuie sa aibe un plugin pentru a functiona pe server?:
Cum se adauga un grad pe server?:
Cuvantul cheie (din regulament):

mugurhaiduc
10-12-2019, 04:58 PM
Nume: Haiduc Mugur
Nick: MOD#>> rogVAIV ;x
Timp jucat: Peste 500 de ore
Varsta: 16 ani
Adresa de contact: Discordul din semnatură și facebookul pe care deja majoritatea īl aveți.
Cunostiinte AMXX: Cunoștințele mele sunt destul de slăbuțe.. dar sunt dispus să mai īnvăț :)
Ce este un plugin si cum poate fi construit?: Este un addon/extensie care poate fi integrată intr-un alt program, care mai departe poate īndeplini anumite funcții. Poate fi construit īn C/C++
Cum se instaleaza un plugin pe server?: Pluginul dorit este downloadat, după care este pus īn csstrike/addons/amxmodx/plugin
Ce extensie trebuie sa aibe un plugin pentru a functiona pe server?: amxx
Cum se adauga un grad pe server?: csstrike/addons/amxmodx/configs/users , loc unde adăugăm numele viitorului admin, parola și accesele.
Cuvantul cheie: ©he1e iarna

dizdani
16-12-2019, 11:35 PM
Nume: Daniel
Nick: MOD#>> Chancro ;x
Timp jucat: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Varsta: 20 ani.
Adresa de contact: dizdani#2590 diz.dany.dp@gmail.com
Cunostiinte AMXX: īn afară de comenzi amxx de bază (īn joc) și mici cunoștințe īn a modifica un plugin, nu am.
Ce este un plugin si cum poate fi construit?: Un plugin este un program alcătuit īntr-un limbaj de PROgramare bine-nțeles (python, pawn, java, c++, ruby etc.). Pluginurile cu extensia .amxx sunt folosite adesea īn jocurile care rulează pe motorul Source (1), precum: Half-life, CS1.6, CS-CZ etc. Un plugin (cs1.6) poate fii definit prin anumite librării (amxmodx, fakemeta, fun, hamsandwich, amxmisc, nvault etc.)īntr-un program de codat (ex. notepad++, AMXX Studio etc.) și este construit și bun de folosit odată ce programul terță nu afișează nicio eroare.
Cum se instaleaza un plugin pe server?: Se adaugă pluginul respectiv īn \cstrike\addons\amxmodx\plugins, iar numele pluginului INCLUSIV extensia vor fi adăugate īn [I]\cstrike\addons\amxmodx\configs\plugins.ini .
Ce extensie trebuie sa aibe un plugin pentru a functiona pe server?: .amxx
Cum se adauga un grad pe server?: prin adăugarea corespunzătoare a numelui, accesului și tipul de logare īn \cstrike\addons\amxmodx\configs\users.ini
Cuvantul cheie : iarna

~TraNda~
18-12-2019, 11:50 AM
mugurhaiduc dizdani acceptati amandoi. Cred ca veti face o echipa buna!
:locked: