PDA

View Full Version : Ban Pitiku



GyMy
09-02-2013, 11:51 AM
Nume: iGoreFTW ~~ Pitiku dau magie - 92.84.88.25
IP: 92.84.88.25
Data: 09/02/2013 10:50
Harta: de_dust2
Martori: Sunt Jucatorii care erau dar admin nu prea , decat tygru
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , i`am spus sa bage wac , tot zicea ca nu `ii merge chesti ca asteapta slotu de la xela am tacut ;) si am venit aici ast pareri
Mentiuni:niciuna

pitiku
09-02-2013, 12:12 PM
Rog admini sa se uite la demo cu castile pe cap :) El a facut demo`ul deoarece nu am dorit sa bag wac . Problema lui . Dar din cate stiu nu sunt obligat sa bag wac`ul daca eu nu doresc acest lucru . Admini cei mai priceputi rog sa se uite la acel demo si sa isi dea o parere
Cei ce isi dau doar parerea sa dea macar parerea corecta !
Respect !

XeLa
09-02-2013, 02:51 PM
Regulament:

REGULI PENTRU JUCATORI:

Adminii au dreptul de a cere unor jucatori sa intre cu WAC pe server.

Te inseli amarnic, esti obligat sa folosesti wac daca un admin iti cere asta.
Avem multi jucatori pe server care nu au slot/admin si folosesc wac.

pitiku
09-02-2013, 03:45 PM
Eu nu am zis ca nu bag wacul lui Gymy ! Mi-a zis baga wac . Si i-am zis am sa-l bag . A zis ca e ok . Si dupa 2 min imi zice ne vedem pe forum . Rog toti adminii ce stiu sa joace cs ( counter-strike ) negru , sky , spike , xela , speedman . Sa va uitati la demo cu castile pe cap . Oke am sa intru cu wac daca asta era problema cea mai mare .
Respect !

Si gymy daca tot joci tu pgl , pune castile pe cap si uita-te in demo !

GyMy
09-02-2013, 04:00 PM
M-am uitat la demo de 10 ori , si tot dubios pari :) asta e parerea mea astept parerile celorlalti :)

FragNSTein
09-02-2013, 04:19 PM
Eu m-am uitat la demo si oricat de mult nu-l halesc pe pitik, n-are nimic in demo.. 0 absolut..

Brand
09-02-2013, 04:31 PM
Eu nu am zis ca nu bag wacul lui Gymy ! Mi-a zis baga wac . Si i-am zis am sa-l bag . A zis ca e ok . Si dupa 2 min imi zice ne vedem pe forum . Rog toti adminii ce stiu sa joace cs ( counter-strike ) negru , sky , spike , xela , speedman . Sa va uitati la demo cu castile pe cap . Oke am sa intru cu wac daca asta era problema cea mai mare .
Respect !

Si gymy daca tot joci tu pgl , pune castile pe cap si uita-te in demo !

Eram pe server cand s-a intamplat iar Gymy te-a rugat de cateva ori sa bagi WAC-ul asa ca nu spune prostii ,iar cand ti-a zis ca a pus Demo pe forum te purtai foarte ciudat cu raspunsuri si replici de copil mic (ca si cum ai fi fost vinovat) strigand ca ai si tu Demo (nu stiu cu ce aveai si tu Demo dar ma rog...).
In Demo pare un pic dubios dar nu cred ca are cod sau il are bagat la buton.

GyMy
09-02-2013, 04:45 PM
Brand cam asa a fost:) , astept parerile tuturor :)

negrutzu
09-02-2013, 06:32 PM
Prima faza e putin,dubioasa a avut niste miscari asa de inceput care multi dintre noi avem bulanu de a juca cateodata asa mai foc...dar in rest a jucat ca un player normal,nu vad sa fie wall,in demo.

pitiku
09-02-2013, 06:50 PM
Am demo`ul cu toata mapa de_dust2.Dar nu pot sa il uploadez pe girlshare .

Rapid1923
09-02-2013, 06:53 PM
E simplu, de acum intri pe server cu wac. Si as initia si un pariu ca va fi prins de WAC fiindca stiu cine este omul, a mai fost prins si se fereste:)

Brand
09-02-2013, 07:05 PM
E simplu, de acum intri pe server cu wac.

Complet de acord.

XeLa
09-02-2013, 07:59 PM
Nu e vorba de wall ,dar totusi de ce nu ai ascultat de Gymy de la inceput?
E , acum iti spun eu ca nu mai ai voie pe server fara wac, daca te vad fara el ai ban permanent.

:locked: