PDA

View Full Version : BANNED - 4TH DEGREE cerere unban uzibereta



uzibereta
19-10-2020, 10:14 PM
UNIQUE ID: 767*AADC9*55468AA75*EB*C6028E*57
NUME: uzibereta
IP (OPTIONAL): IP-ul tau curent (verifica adresa ta IP: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! )
ID-URI DE STEAM: STEAM_0:1:17470600
MENTIUNI: ultima scanare a fost octombrie 2019.fac scanare dupa 1 an si iau ban.ciudat
CS opened at: 06.10.2019 18:53:39
wCD TimeStamp: 07.10.2019 14:43:15
System TimeStamp: 07.10.2019 14:44:18

Tiger
19-10-2020, 10:30 PM
Din ce vad, esti asociat si cu alte conturi de steam. Posteaza toate steam ID-urile avute/folosite.

uzibereta
22-10-2020, 11:36 PM
e imposibil.acesta e unicul meu cont de steam uzibereta..cine a folosit nickul meu pe un alt steam ,era fake...acesta e profilul meu <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
23-10-2020, 12:31 AM
Sunt convins de asta, dar de "STEAM_0:0:538211318" ce spui? Este doar unul dintre conturile de steam ce apar asociate cu tine. Ai 3 optiuni, una dintre care este adevarata:
1) este contul tau;
2) ai dat contul tau altcuiva;
3) ai folosit acel cont.

Deci?

uzibereta
24-10-2020, 12:29 PM
SI A4A OPTIUNE E,CA NU ESTE AL MEU..CUM DRAQ ULUI SA AM CONTUL ASTA???<b>You have to register to ba able to see this link</b> SAU ASTA <b>You have to register to ba able to see this link</b> ???????????? POTI VERIFICA SI IP UL.EU STAU IN ITALIA DE CEL PUTIN 15 ANI...DAR IN FINE..MAI PUTIN MA INTERESEAZA ACUMA..E OK..BUONA GIORNATA

SAU ASTA <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
24-10-2020, 12:47 PM
SI A4A OPTIUNE E,CA NU ESTE AL MEU..CUM DRAQ ULUI SA AM CONTUL ASTA???<b>You have to register to ba able to see this link</b> SAU ASTA <b>You have to register to ba able to see this link</b> ???????????? POTI VERIFICA SI IP UL.EU STAU IN ITALIA DE CEL PUTIN 15 ANI...DAR IN FINE..MAI PUTIN MA INTERESEAZA ACUMA..E OK..BUONA GIORNATA

SAU ASTA <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu am spus nimic <b>You have to register to ba able to see this link</b> si totusi te dai de gol singur. :)

De unde ai ajuns la el daca nu ti-am spus de el? Doar ca idee, nu imi plac mincinosii.

uzibereta
24-10-2020, 01:57 PM
ma faci sa rad.e asa de greu sa cauti un steam id??pe bune.te credeam mai destept

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
24-10-2020, 03:24 PM
Si prin magie ti-a venit sa-l specifici tocmai pe el din toata lista de prieteni a lui "STEAM_0:0:538211318"? Nu ti se pare putin suspect?

uzibereta
24-10-2020, 03:47 PM
si prin magie ,chiar nu observi ca il poti gasi cu google search???? sti ceva,credeam ca esti mai destept,dar numai conteaza,oricum toti care ii cunosc au spus ca numai au incredere in wg ul asta care l ai inventat...de acuma lumea merge cu demo ca dovada...la cate reclama ai adaugat la acest wg, mi se pare absurd..vrei sa scoti banul e ok,nu vrei, poti inchide topicul,oricum ,sa cauti un steam id e fff complicat ptr tine...e chiar prea obositor.....si inca ceva,cum am specificat mai devreme...cand faci un wg,ramane si ip ul ..puteai sa verifici...dar ,nu poti...am uitat....o zi buna tiger si sfatul meu e sa scoti merdele alea de reclama,stiu ca,castigi bani,dar scoate le......o zi buna

Tiger
24-10-2020, 04:01 PM
Daca argumentul tau la ban este sa verific doar o adresa IP, o adresa IP dinamica atunci cred ca ai fumat ceva. Ti-am dat cazurile respective, una din acele cazuri este adevarata. Acel cont de steam apare rulat de pe sistemul tau si am toate doveziile necesare pentru a dovedi acest lucru. Si ghici ce, acel cont l-ai rulat in data de 22.03.2020 de pe adresa IP: 217.138.219.164 . Poti spune ce prostii doresti, te simti cu musca pe caciula si incerci sa cauti scuze patetice.

Daca eu am investit luni de zile lucrand la aplicatie, suport tehnic, cereri, etc., din 2010-2011 pana in ziua de azi, cred ca si tu poti pierde si tu cateva secunde la acele reclame, nu crezi? Nu ma imbogatesc din acele reclame, fiind puse doar 5/24 ore, sunt pentru plata hosting-ului. Dar ai spus ca nu ai nevoie de wCD, nu?

PS: Banul ramane pana la plata taxei de unban de grad 4 pentru multiple tentative de a trece peste ban si mintitul frumos.

uzibereta
24-10-2020, 06:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> esti prea bolovan ptr secolul asta.mi se rupe mie pana la urma de banul tau la wg.sunt prost sa platesc ceva ce numai un roman poate inventa ptr a se imbogati pe spinarea prostilor???pffffdaca tu crezi ca am mintit,intreaba pe deve sau jekko..dar in fine.e problema ta. p.s nu am ip dinamic...doar ip static..

Tiger
24-10-2020, 07:04 PM
Am sa inchid topicul pentru ca vad ca esti baut si nu stii nici macar ce vorbesti. Nu ai ip static: <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Deobicei, pentru IP-urile publice statice, la reverse DNS ar fi aparut "static".

Pentru cultura ta generala, asa ar trebui sa arate un IP static: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Si pe forum ai postat cu multiple adrese IP...

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Spor la incultura!

:locked: