PDA

View Full Version : Cerere Admin MaskSoul



bubuzel
10-03-2013, 03:36 PM
GRAD: admin
NICK: Smecheruu
VARSTA: 16
CNP: 19428
ID DE STEAM: 92.85.144.23
STEAM ID: Steam_ID_Lan
ID DE MESSENGER: claudiu.mihai57@yahoo.com
EXPERIENTA: da foarte mare
TIMP JUCAT: de 2 zile am pe un cont de pe server MaskSoul 5 ore iar pe smecheruu 2 ore dar fac mai multe promit
PERIOADA:sambata si duminica dimineata 7:00 pana pe la 12:00 sau 1:00 in timpul saptamanii de la 12:00 sau 1:00 pana pe la 5:00 sau 6:00
MOTIV: am auzit cai gratis, si o sa va arat ca toti walleri daca o sa treaca prin anti cheat.. o sa aiba ban ca eu sunt pe server non stop aproape
CUNOSTINTELE: le stiu pe toate
PROMOVARE: reclame .. inafara de donatii orice :* va salut;)

bubuzel
10-03-2013, 03:38 PM
mai am multe ID daca nu sunt on pe asta add: claudiu.miahi570@yahoo.com sau claudiu.smecheru55@yahoo.com sau claudiu.miahi555@yahoo.com sunt disponibil pe oricare

Tiger
10-03-2013, 04:05 PM
VARSTA: 16
CNP: 19428
ID DE STEAM: 92.85.144.23
EXPERIENTA: da foarte mare
MOTIV: am auzit cai gratis, si o sa va arat ca toti walleri daca o sa treaca prin anti cheat.. o sa aiba ban ca eu sunt pe server non stop aproape
CUNOSTINTELE: le stiu pe toate
PROMOVARE: reclame .. inafara de donatii orice :* va salut;)


M-ai lamurit. Ai o experienta grozava, cunostiinte care ne depasesc intelectul, iar pe noi ne bate rau aceasta treaba. Am dori sa te declaram noul Papa, dar suntem prea mici in fata luminatiei tale si nu stim cum.

Revenind la realitate, aceasta "cerere" este facuta mai mult la misto si nu merita prea mare atentie. Nu vad unde ai avea tu experienta foarte mare cand ieri acuzai pe toata lumea de cod, sa nu mai vorbim de faptul ca nu ai 16 ani si nici de faptul ca nici macar propriul cnp nu ti-l stii :| .

Hai ca te salut cu o cerere respinsa!

PS: Asa cerere, asa raspuns!

:locked: