PDA

View Full Version : Propunere class..



SilentRo
20-03-2013, 07:47 PM
Propun ceva tare daca se poate.As propune sa nu fie limita la bani.. si sa se faca 2 zombie nou ceva gen /superclass fiecare din cei 2 zombie sa coste 32000$ 1)Tancker- sa aiba 1000 hp ..no multijump 2)Asasin-150hp- daca sta pe loc sa se faca invizibil sa fie rapid ca zm dark sa aiba multijump gen reaper si sa se catere pe ziduri..Nu stiu daca se pot face zombie noi dar ar fi foarte tare..
Si inca ceva as propune o optiune /radio (care sa te conecteze la radio) este si pe furien..aceasta functie.:)

Dracula
31-03-2013, 02:32 PM
Daca punem cum zici tu nu ar mai fi server de zombie ci de furien...cu radioul mi'e indiferent

-=MaX=-
01-04-2013, 11:55 AM
Radioul pe zombie ar face lag, nu o sa pot sa pun... sunt de parere ca pluginurile de radio merg pe moduri de deathrun, hns, surf, eventual respawn. Pe moduri in care ai nevoie de sunet nu prea da bine un radio.
Cat despre clasa de zombie, am incercat odata sa facem un zombie care se face invizibil dar nu am reusit sa-l finalizam. Am puse deoparte o serie de pluginuri printre care si ceva clase noi de zm care urmeaza sa fie puse pe server ;)

stillgoree
19-04-2013, 02:20 PM
Eu zic ca serverul e prea bine gandit ,ce propui tu ar fi ca dintr-o prajitura "bla " sai pui si mustar si castraveti murati si etc ..... ai strica retzeta !!! contra !

Puf
19-04-2013, 08:54 PM
cred ca pot sa imi spun opinia .... eu as zice contra la tancker ...deabea dau jos la un zm 500 hp..damai 1000 ....

imi ce scuze daca nu am prioitatea de a discuta aici ....

C@mp3R
20-04-2013, 01:16 AM
Radioul pe zombie ar face lag, nu o sa pot sa pun... sunt de parere ca pluginurile de radio merg pe moduri de deathrun, hns, surf, eventual respawn. Pe moduri in care ai nevoie de sunet nu prea da bine un radio.
Cat despre clasa de zombie, am incercat odata sa facem un zombie care se face invizibil dar nu am reusit sa-l finalizam. Am puse deoparte o serie de pluginuri printre care si ceva clase noi de zm care urmeaza sa fie puse pe server ;)
Deci doresc si arma de ai zis ca o bagi:))