PDA

View Full Version : ban pe degeaba :((



Paulboss
29-04-2013, 11:44 AM
fratilor de ce am luat ban ca eu nu folosesc cod sai wall.Mie imi place foarte mult servarul acesta e foarte tare.Va rog sa imi explicati dc am luat ban. Va rog frumos sa imi scoateti banul ca iubesc servarul asta :X

WarGods | AbySs
29-04-2013, 11:55 AM
Vezi unde postezi(am mutat eu topicul aici). Cat despre ban, iti trebuie tupeu sa intri cu cod, sa te prinda wac-u si sa faci si topic "vai de ce am luat eu ban". Te-a prins wac-u cu super simple wall. Banul ramane si ai si remove.

fzr_forzarapid_heavenboy
29-04-2013, 08:07 PM
un server bun trb sa aiba WAC!BV WARGODS

WarGods | RbN
29-04-2013, 08:41 PM
Pai Paule eu nu cred ca wac da ban degeaba :P daca joci cu coduri asta meriti! Nush ce au astia intra cu cod si aprind wacu :P mam uitat la lista de bannuri si nu sunt putini,voi chiar credeti ca o sa mearga si no sa va dea afara? :)) Pai daca nam avea wac am ajunge cu adminii sa foloseasca cod :P si pe alte sv sunt multi de genu :D orcm bannu trb sati ramana :P :contra:

fzr_forzarapid_heavenboy
30-04-2013, 10:09 AM
CONTRA.Uitam sa dau rasp...eu nush ce sa mai zic...da prosti sunt aia care o inventat codurile!(scz-imi expresia) 35% din populatie indiferent ca sunt de pe Source,1.6,Condition Zero,Global Offensive etc. sunt codati.ore dc?ca nu's buni la CS si se oftica