PDA

View Full Version : Cerere unban Experto



Experto
11-06-2013, 10:19 PM
NUME: Experto
IP:Dinamic..
VARSTA: 21
ID DE STEAM: STEAM_0 : 0 : 2055632603
DATA:2.06.2013 (nu sunt sigur :D)
ORA: Nu stiu exact.
HARTA: awp_india
ADMINI PE SERVER: TeIubescK
MOTIV: lasate
DOVEZI:
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin TeIubescK.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : Experto
[AMXBans] Reason : ' lasate

Brand
11-06-2013, 10:37 PM
Da...il asteptam pe Teiubesck si pe viitor la regulament scrie sa precizezi motivul ! nu " lasate", daca nu stiai Teiubesck.

_TeIubescK_
12-06-2013, 02:47 PM
1) sa-ti fie rusine ca vi cu nesimtirea astea sa ceri unban dupa atat timp cand aveai aimu in floare..
2) sorry ca nu am precizat corect dar stiu ca era >ROMA< spec mzq blonda.ta din cate imi amintesc...

CRocoDiL
12-06-2013, 08:38 PM
noi pe cine sa credem? un demo ceva ai?

_TeIubescK_
12-06-2013, 09:18 PM
Aiurea credetil pe el dupa 2 sap....vine cu cerere de unban si etc astept pe mzq

mZq
12-06-2013, 09:20 PM
Bine punctact iubarila ...nesimtirea e mare ...:-s prostia tot a noastra a fost ca n`am fkt un demo....dar pnm ce sa`i mai faci 2 admini p sv sh lui ii fugea tinta ca la maraton ...dar oricum xela decide daca scoate banu sau nu eu oricum sunt contra

Espada Nr.5^Effect^
13-06-2013, 01:36 AM
Prieteneeeee!!!! m-am tot abtinut de la comentarii pentru ca am stat pe ganduri de unde imi suna cunoscut numele tau.Mai ti minte acum vre-o luna aproximativ cand ai intrat cu un aim nesimtit pe aim_map2010,si injurai ca la usa cortului???CONTRA!!!! Stiu ca parerea mea nu poate fi luata in considerare pentru ca nu am dovezi dar sper macar sa influenteze cu ceva... nu imi pot da decat cuvantul de onoaresi sa spun ca nu as avea nici un motiv sa il "infund" daca nu l-as cunoaste.

Deedee
13-06-2013, 09:17 AM
Effect, din moment ce ai slot , din cate stiu, ai dreptul la o opinie in astfel de cazuri.

_TeIubescK_
13-06-2013, 01:22 PM
Aiurea dupa ce eram putini mai stateam de demo:(...sa mor...sunt unele momente in care numai faci demo sau altceva ca iti fuge lumea dupa srv...

_TeIubescK_
15-06-2013, 02:13 PM
pacat ca acuma numai zumzaie nimeni iar ptr CRocoDiL & Brand aveti 2 martori care va confirma spusele mele ;) voi nu ati dat ban niciodata fara un demo la cnv cu aim???

pitiku
15-06-2013, 02:24 PM
Asa e te iubesc . In caz clar de aim nu stai sa faci demo de 3 min si ceva ... sa ai dovada ... dai ban sa nu iasa ceilalti playeri din cauza lui .

CRocoDiL
15-06-2013, 07:15 PM
Dezvoltati aiurea subiectul!

Eu am intrebat simplu:daca ai demo,ceva...ca sa putem rezolva situatiea cat mai repede.
In cazul asta,probabil ramane cu ban.

Pitikule:Las.o mai usor cu 3 min ale tale,nu ti.am cerut nimeni asta. (un aim clar se poate observa si in 10-20 sec.)

bft.

pitiku
15-06-2013, 08:17 PM
Dezvoltati aiurea subiectul!

Eu am intrebat simplu:daca ai demo,ceva...ca sa putem rezolva situatiea cat mai repede.
In cazul asta,probabil ramane cu ban.

Pitikule:Las.o mai usor cu 3 min ale tale,nu ti.am cerut nimeni asta. (un aim clar se poate observa si in 10-20 sec.)

bft.
Croco asa e aimul se vede clar dar eu personal nu stau sa fac demo unui player cu aim , mai bine ii dau ban decat sa iasa playerii ce joaca corect si care mai pot intra .

Sky
15-06-2013, 08:24 PM
Topic lungit inutil, il inchid pana vine sefu' iubi (XeLa) :X sa-si dea cu parerea.

O mica observatie am de facut...sau mai multe:

-Pitikule daca s-ar face un thread despre fizica cuantica cred ca si acolo ai fi expert, nu cred ca mai exista thread pe forumul asta in care tu sa nu fi postat
-am observat un lucru ingrijorator, si ghici ce? tot cu Pitiku protagonist...dar am vazut si pe altii facand acelasi lucru. Agasarea jucatorilor cu poze, daca il ia unu mai ciudat asa imediat ii face poze, ii da ultimatumuri..etc.Sunt jucatori care au fost "trasi in poza" si de 3 ori intr-o zi...acum, va intreb eu pe voi dragii mosului ....Cum vreti sa joace lumea aici cand un jucator bun e agasat cu poze si alte porcarii?!?! Pozele alea se fac cu un scop...se fac rar...se fac cand adminul e 80% sigur ca exista wall acolo. Daca faci poze la juma de server e cat se poate de evident ca multi din cei pozati vor parasi serverul din pura lejeritate, nu neaparat ca sunt codati. Ca un server sa fie eficient trebuie ca prezenta adminilor sa fie minima, comenzile sa se aplice cand e impetuos necesara aplicarea lor. Voi faceti un abuz respectand regulamentul in situatia asta, din punct de vedere "legal" nu are nimeni ce sa va reproseze, doar ca in ritmul asta n-o sa ramana nimeni sa mai faceti poze....poate doar sa mai prindeti pe cineva cand se mai gaseste vreun marinimos sa cumpere un boost ;)

V-am pupat si :locked: pana la noi declaratii.