PDA

View Full Version : =cerere helper=



QQ|DEATH or LIFE|QQ
09-07-2013, 04:33 PM
GRAD:Helper
NICK:QQ|DEATH or LIFE|QQ
VARSTA:13
ID STEAM:N-am...
ID MESSENGER:alexedward00@yahoo.com
EXPERIENTA:1 an si ceva
TIMP JUCAT:Sincer am jucat doar 5 ore pt ca pe zm am facut 13 ore ;)
PERIOADA:toata ziua sincer
MOTIV:Cand nu era nici un admin pe srv...SINCER au facut vreo 2 reclama pe srv de furien la care vr admin!si vreau sa am grija de el
CUNOSTINTE:harti cs,amxmode...etc
PROMOVARE:mess,facebook,gmail...etc

P.S:Nu va voi dezamagi!

Teddy
09-07-2013, 04:44 PM
:contra:
Fa orele necesare.

iRBWAllABieSs
09-07-2013, 05:11 PM
E prea devreme pentru a avea pretentii de helper. Continua sa joci si cand indeplinesti cerintele necesare pentru acest grad, revino cu o cerere noua.

P.S. Pentru helper iti trebuie minim 60 de ore jucate pe server(ca sa nu mai mentionez si faptul ca se incepe cu slot pentru inceput). In cazul tau, nici cu orele adunate de pe serverul principal si pe cel de zombie nu te poti declara exigent pentru a face macar cerere de slot. Deci, trage singur concluzia!

Brand
09-07-2013, 05:58 PM
E prea devreme pentru a avea pretentii de helper. Continua sa joci si cand indeplinesti cerintele necesare pentru acest grad, revino cu o cerere noua.

P.S. Pentru helper iti trebuie minim 60 de ore jucate pe server(ca sa nu mai mentionez si faptul ca se incepe cu slot pentru inceput). In cazul tau, nici cu orele adunate de pe serverul principal si pe cel de zombie nu te poti declara exigent pentru a face macar cerere de slot. Deci, trage singur concluzia!

Da,CONTRA.

QQ|DEATH or LIFE|QQ
09-07-2013, 07:09 PM
60 de ore ma :| doamne ce tampenie

pitiku
09-07-2013, 07:23 PM
60 de ore ma :| doamne ce tampenie
Daca e o tampenie de ce ai mai facut aceasta cerere ? Pentru atentie ? :contra:

Teddy
09-07-2013, 07:35 PM
60 de ore ma :| doamne ce tampenie
Daca donezi nu se mai tine cont de ore.
P.S: Cauta un server care e plin tot timpul ca asta si da admin fara donatii la mai putin de 60 de ore, daca gasesti sa mi-l dai si mie;)

XeLa
09-07-2013, 10:48 PM
Nu ai inca suficiente ore pentru a primi helper.
Se incepe cu slot,super-slot.helper.
Joaca cel putin 20 de ore , fi "cuminte" si vei primi slot.