PDA

View Full Version : Slot xfantasyx14



xfantasyx14
29-07-2013, 05:58 PM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii):slot
NICK: numele cu care joci pe server (toate):-TgR- xfantasyx14 [Buftea]
VARSTA: varsta reala, nu minciuni:16
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]:nu am steam
STEAM ID: Steam ID-ul daca il stiti (ex: STEAM_0:1:12345678):-
ID DE MESSENGER: ID-ul de mess sau adresa de e-mail:marian.grasu2009@yahoo.com
EXPERIENTA: experienta in adminat:1an
TIMP JUCAT: cu aproximatie, de cand joci pe server:3zile
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend):toate
MOTIV: motivul pentru care doresti admin:slot
CUNOSTINTELE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc):nimic
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (massuri, reclame pe site-uri, afise, etc):aduc playeri
CE CULOARE ARE URSUL? : Citeste regulamentul! Acolo vei afla culoarea acestuia.:Ur5ul are culo@rea 4qua.

javajava200
29-07-2013, 06:24 PM
:contra: Am si motive ... Unul din ele ar fi
1 . CUNOSTINTELE: ce stiti sa faceti? (ex: pluginuri amxmodx, editare grafica, scripting html/php, programare IT, harti cs, etc):nimic .
Serios ? Nimica ? :|
2 . MOTIV: motivul pentru care doresti admin:slot
Motivul ma butule :| Nu gradul dorit
3 . PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend):toate
Nonstop ? Nu prea cred ... Editeaza cererea si osa ma gandesc daca iti dau pro :) !


Si da stiu tiger la faza cu : Editeaza cererea si osa ma gandesc daca iti dau pro :) ! Nup nu ma dau sef dar serios ? Chiar asa ? :| Laso balta frate ...

Cr3ate
29-07-2013, 07:09 PM
De ce i-ai da contra?A dat cerere de un simplu slot pentru a se putea conecta permanent la server si pentru a nu ii fura altcineva numele.nu inteleg de ce trebuie sa sti etc etc cand ai dat cerere pentru un simplu slot,daca era helper intr-adevar,si eu as da contra dar asa?Ai pro de la mine + ca este activ si are orele necesare pentru a cere slot

MafiOTu
29-07-2013, 08:05 PM
da nu vezi ca a copiat cererea egzact ? nu vezi esti asa orb scz ca zic da am intrebari!
1 a citit regulamentul?
2 nu stie sa fac o cerere?

Tiger
30-07-2013, 11:11 AM
Calmati-va. E doar o cerere slot.

Cerere acceptata.

:locked: