PDA

View Full Version : Propunere comunitate



ruby on rails
11-08-2013, 03:45 PM
Titulul nu este prea sugestiv, insa voi spune mai pe clar ceea ce ma refer. In urma cu ceva vreme ( in tinerete :)) ) faceam parte dintr-o comunitate de cs. Am reusit in acel moment sa fim mai mult decat o comunitate de cs si sa ajungem comunitate de prieteni datorita unor meeting-uri, intalniri ( staff si playeri care putea ajunge ). Nucleul staff-ului fiind in Bucuresti, a ajutat la reusita acestor meeting-uri, insa au fost destul ocazii in care au venit playeri sau membri si din alte orase ale Romaniei ( inclusiv din Cluj si Baia Mare in 2 ocazii ), motiv pentru care as dori sa propun iesiri, intalniri, etc ( discutii generale, precum si despre server ). Pentru inceput poate cei din Bucuresti ar fi interesati de asemenea meeting-uri, anyway astept raspuns la acest post.

Thanks!

seight
11-08-2013, 04:07 PM
Chiar exista asa ceva si se numeste Wargods Community Day si are loc pe 1 august.
Pentru mai multe detalii : <b>You have to register to ba able to see this link</b>!

ruby on rails
11-08-2013, 04:13 PM
Salut Seight si ms pt reply. Am vazut acel topic si am vazut ca este pe 1 August. Eu ma gandeam sa fie ceva mai des, pt ca asa am observat de-a lungul experientei mele ca se leaga prietenii. Asa am facut cu cei de pe Quad in urma cu ceva vreme si a fost foarte bine din toate punctele de vedere deoarece puneam la punct multe detalii importante legate de server si aveam ocazia sa ne cunoastem mai bine cu totii.
Datorita acelor iesiri, acum cu totii suntem foarte buni prieteni si dupa 3 ani de la inchiderea serverlui in continuare am ramas foarte buni prieteni ( iesiri la bere, meciuri, chiar si nunti :)) ).

Teddy
11-08-2013, 04:22 PM
Locatia propun sa fie Schiulesti ca avem multe mamici frumoase=)))

ruby on rails
11-08-2013, 04:25 PM
Auleu...or fi mamici frumoase p'acolo dar v-am gasit greu pe harta :)):)):)):))...eu propun Bucuresti, e usor de gasit pe harta :))=))=))

Rapid1923
11-08-2013, 07:35 PM
locatia propun sa fie schiulesti ca avem multe mamici frumoase=)))


subscriu!

Kitty
11-08-2013, 09:52 PM
Hmm...Ruby vrea sa o vada pe Maya ^^

wLady-Maya
11-08-2013, 09:54 PM
:))) da da..o pui pe Maya repede :)) Dar pe server nu cred ca aveam eu la nick "Ruby <3 Kitty " :))

Teddy
11-08-2013, 11:42 PM
Hmm...Ruby vrea sa o vada pe Maya ^^
Cine nu vrea sa o vada pe Maya? Si pe tine bineinteles..:*

NIETZSCHE
12-08-2013, 12:49 AM
Voi nu vreti sa va vedeti ca sa vorbiti cu ownerii despre server , alea , alea ..voi vreti sa beti bere si sa vedeti fetele :))

ruby on rails
12-08-2013, 10:20 AM
Ha ha ha Nietzsche :)):))...m-am decis :)) ma duc la Teddy in Schiulesti la mamicile bune :)):))..gata am terminat-o cu alte fete :))=))=))=))


Si P.S : I know you love me girls :)) muah muah muah :)):))

Deedee
12-08-2013, 11:09 AM
doar atat pot sa spun MILF :))

Brand
12-08-2013, 12:38 PM
doar atat pot sa spun MILF :))

MILF Rules

mZq
12-08-2013, 02:29 PM
=)) perversi

FragNSTein
13-08-2013, 10:16 AM
Ma, noi intalniri tot facem la bere! :)) Problema este ca mereu suntem aceiasi oameni, majoritatea trecuti de 25 de ani. Restul kinderilor n-au aprobare de la mama sau nu doresc sa-si rupa din timpul lor pretios de CS. :)
Asadar si prin urmare, noi sustinem iesirea la iarba verde cat mai des, in locul statului la PC! :D

-=MaX=-
13-08-2013, 12:41 PM
S-au tot facut meetinguri, chiar am sa postez pe facebook ceva poze de la ultimele meetinguri. Sper sa se mai tina si pe viitor astfel de inatalniri ;)

ruby on rails
14-08-2013, 12:11 AM
Pai aceasta este o sansa :)..vii in Bucuresti dau o bere :))=))

XeLa
17-08-2013, 06:37 PM
Acum doua saptamani am iesit cu negrutu , firma1, fragnstein si vreo 4-5 fete, nu mai imi amintesc numele , pardon erau 6 fete cu tot cu firma1 :))
Weekendul viitor o sa iesim din nou, cand? unde? nu stiu , ramane de discutat la telefon.Cine vrea sa iasa cu noi sa ne contacteze , noi oricum o sa iesim.
Majoritatea ne stim personal si cativa suntem prieteni foarte buni aici , a fost o brigada la Max pana in Alba , eu stand plecat prin delegatii am trecut pe la Seight prin Galati (nu el a fost realul motiv pt vizita :)) nu te supara cumni :*) , s`au facut deplasari si pe la Constanta , Rapid saracu a venit de cel putin 10 ori din Cluj pana in Bucuresti s.a.m.d
S`a format un nucleu de prieteni , unii chiar foarte buni ,si daca vreodata o sa fie vorba sa plece unu dintre noi ,cu siguranta o sa ii fie greu :)

ruby on rails
17-08-2013, 06:52 PM
Ahhh..motivul pentru Galati a fost Kitty sigur :))=))=))=))=))....

Teddy
20-08-2013, 03:58 PM
Ha ha ha Nietzsche :)):))...m-am decis :)) ma duc la Teddy in Schiulesti la mamicile bune :)):))..gata am terminat-o cu alte fete :))=))=))=))


Si P.S : I know you love me girls :)) muah muah muah :)):))
Te astept.:)

NIETZSCHE
25-08-2013, 02:20 AM
Sa lasati si voi un mic rezumat aici cu ce s-a intamplat in seara asta :))) (mai exact , cine s-a imbatat si a deraiat situatia putin ) pentru cei care nu au fost prezenti.