PDA

View Full Version : Unban PoiSSon



PoiSSon
22-08-2013, 05:41 PM
NUME: PoiSSon
Ip : 192.168.1.108
varsta 25
data 22 aug 13
ora 17:20
harta de_nuke_rarea
admin blonda.ta
motiv am iesit sa ai dau pozele si a dat decline si ban in 3 min maxim

link poze : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

blonda.ta
22-08-2013, 05:57 PM
dragul meu cand un admin iti face poze nu iesi ;) sa dai pozele deoarece se interpreteaza ca esti codat si automat primesti ban ! 2 min + 3 poze tu stateai la discutii cu mine .. pentru ca de ce .. si asa mai departe + ca mi-ai spus ca sunt razna si ai iesit ... ce sa inteleg din toata chestia aceasta .... ?? asteptam si parerile celorlalti admini !

mZq
22-08-2013, 07:30 PM
dragul meu cand un admin iti face poze nu iesi ;) sa dai pozele deoarece se interpreteaza ca esti codat si automat primesti ban ! 2 min + 3 poze tu stateai la discutii cu mine .. pentru ca de ce .. si asa mai departe + ca mi-ai spus ca sunt razna si ai iesit ... ce sa inteleg din toata chestia aceasta .... ?? asteptam si parerile celorlalti admini !

blonda are perfecta dreptate nu iesi cand ti se fac poze , eventual daca vrei sa iesi ii spui ies din cs hai sa iti dau pozele , pro unban si n-ai nici un drept sa o faci nebuna sau ca a luat`o razna

negrutzu
22-08-2013, 08:35 PM
PoiSSon,esti tov cu alica,care a fost la ilink?

ruby on rails
22-08-2013, 08:59 PM
Asemenea tip de comportament trebuie eliminat! Un limbaj ce nu isi are locul si de asemenea o logica cam ilogica ( gen esti curat, dar iesi :) ). Contra unban, din partea mea banul sa ramana :)

Rapid1923
22-08-2013, 09:16 PM
Haideti sa nu exageram si sa o dam in extreme. Poisson e un jucator mai vechi si a mai avut admin aici. A gresit in legatura cu pozele si trebuia sa stie acest lucru. Ca sa dai contra unban tre sa fii rau intentionat totusi.

PoiSSon
22-08-2013, 09:24 PM
cred totusi ca uni dintre noi exagereaza si nu putin da corect nu am spus ca ies sa dau pozele dar in 3 min maxim am dat buzz pe mes cu pozele si mi-a dat decline ca nu trebuia sa vad rapid are id meu de steam si se poate vedea decand nu am mai jucat delok nu doar pe acest servar si inca o chestie se cam abuzeaza, da negrutzu sunt prieten cu ea, ruby on rails care limbaj ? daca iti spun ca coeficientul tau de inteligenta este inferior inseamna ca te fac prost ? nu doar incapabil de a percepe anumite lucruri ;)

PoiSSon
22-08-2013, 09:28 PM
joc foarte rar si joc dp steam am vrut doar sa precizez ca motivul este pueril pentru care am luat am pus aici pe form doar pentru ca asa mi s-a zis sunt multi care intra cu coduri si injura (care din punctul meu este un motiv pt ban) ceea ce eu nu am facut nu vreau sa fac valva nu este nici o problema poate sa ramana banul :)

ruby on rails
22-08-2013, 09:43 PM
Nu ma pot considera nici rau intentionat precum nici bine intentionat dat fiind faptul ca nu il cunosc pe acest baiat, deci opinia mea este una neutra. Mi se pare un limbaj neadecvat faptul ca i-ai spus Blondei ca e razna, pe principiul vrei respect ofera respect. Faptul ca ti-ai recunoscut greseala este un pas inainte, si dat fiind faptul ca Rapid iti ofera incredere, ti-o voi oferi si eu, deci imi schimb votul in Pro unban, insa tin sa o spun o singura data, caci din ce inteleg eu aici ai fost admin acum ceva vreme, deci ar fi trebuit sa stii ce aveai de facut cand ti-au fost facute pozele, data viitoare nu voi mai oferi nicio sansa pentru un unban, deci este prima si ultima sansa din punctul meu de vedere.

Si te rog pe viitor sa folosesti optiunea de Edit pentru a adauga ceva ce poate ai uitat sa spui, pentru a evita Double Posting. Mersi.

P.S Daca spun cuiva ca este autist este o jignire? Nu caci o persoana autista este doar incapabila de a intelege anumite lucruri :) Sau daca spun cuiva ca este ********, este o jignire? Din nou nu, pentru ca o persoana ********a este incapabilia de a intelege anumite lucruri fiind mai lenta in gandire :). Trebuie avuta grija in momentul in care spui orice, oricui, asta este doar ca un sfat, caci orice lucru poate fi interpretat drept jignire, si apropo, eu puteam sa consider acea replica adresata in mod direct catre mine chiar daca nu ma cunosti si in niciun caz nu imi schimbam votul ;).

Brand
22-08-2013, 10:29 PM
Aoleu Ruby mai lasa forumul si hai si pe server ca nu mai aici te vad scriind poeme:)).

Pro Unban.

negrutzu
22-08-2013, 11:44 PM
Unban lasati'l ca il stiu personal e un baiat, de treaba la locul lui si nu merita ban, adevarat ca a gresit ca a iesit din cs, Daca stam sa o luam asa si blonda a gresit ca nu ia dat accept la mess cand ia dat omu buzz,deci unban la baiat.

_TeIubescK_
23-08-2013, 12:01 AM
Ok dar macar sa bage pozele aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> sa fie cererea complete sa vada si ochii nostri

PoiSSon
23-08-2013, 09:40 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

XeLa
23-08-2013, 09:44 AM
Nu trebuia sa iesi de pe server Poisson , de acum inainte sa stii , cand cineva iti face poze sa stai pe sv spec , sa nu iesi ,ca automat primesti ban.
Pentru cei care nu stiu , Poisson e unul dintre cei "clasici".
Ban scos!