PDA

View Full Version : Problema mare



Maryan
24-09-2013, 06:19 PM
Am facut cerere helepr si tiger mia acceptato si mia pus 2 intrebari la 2 acum stiu mam documentat dar la prima mia zis sa citesc regulamentu mai bine si nu scrie nimica in regulment daca el vede sa imi zica si mie

P.S Am facut Postare asta pentru ca tiger nu mai intra prea dess pe mess sau nu il gasesc eu la timpul potrivit si apropo cei care au helper si lea pus intrebarea si stie bine sa imi arate si mie in regulament ca lam citit pe tot cap la coada de 3 ori si nu am vazuuut X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(

Sesshomaru
25-09-2013, 04:58 AM
Daca ai fi fost atent pe forum sau la ce ti-am spus pe mess ai fi aflat ca tiger nu are net pe laptop momentan.

Maryan
25-09-2013, 05:18 PM
Killer aici e alta postare si dc sa nu iau helepr ca asa vrei tu a???:))) ce gluma

-=killer=-
25-09-2013, 05:23 PM
Ai sa primesti helper cum ii mama fata mare... La pastele cailor

Tiger
25-09-2013, 06:58 PM
Acele intrebari fac parte ca dintr-un examen/test. Ai trecut acest examen primesti ceea ce ti se cuvine, iar daca nu-l treci nu primesti nimic.

Tu ai esuat la ambele intrebari, resemneaza-te. Poate ar trebui sa-ti cer niste explicatii pe motivul ca ai cerut altor admini sa-ti raspunda la intrebari, decat se te documentezi.

PS: Acele intrebari sunt puse unora pentru a evita adminii nepriceputi/nestiutori/nedescurcaresti sa primeasca acces mare pe server (modul cel mai frumos de a o spune), faptul ca tu nu ai stiut sa raspunzi inseamna ca nu esti priceput. Nu o lua personal, nu esti un caz singular. Vrei sa fi helper pe serverul de furien, atunci munceste.
PS2: Prin acest topic pueril dai un semn de imaturitate si iresponsabilitate.

:locked: