PDA

View Full Version : Unban MnmL#



MnmL.
10-10-2013, 05:11 PM
NUME: MnmL#
IP:
VARSTA: 18
ID DE STEAM: STEAM_0:0:15398673
DATA: 10 oct ora 17
ORA: 17
HARTA: de_westwood
ADMIN: Global_player
MOTIV: mi-au fost facute poze si baietii n-au inteles ca nu-mi merge mesul si pana sa le dau link cu imaginile pe imageshack mi-au dat ban ca se cam grabeau. Nu inteleg de ce ura asta asa mare :)) , ca de la cerere slot n-am mai vorbit urat :D.
MARTORI: silvester , h3av3nboy
DOVEZI:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | AbySs
10-10-2013, 05:22 PM
Am sa te rog sa faci o arhiva cu pozele, sa le urci pe girlshare sau un site de genu si sa dai link aici. Vrem sa putem verifica si noi pozele daca le-ai modificat sau nu.

WarGods | RbN
10-10-2013, 05:30 PM
Noi ne grabim?Intelege ca nu o jumate de ora se dau pozele!ti s-au facut poze pe westwood ai avut 10 minute,s-a schimbat mapa si ai iesit,vroiai sa ma-i astetptam vro 2 ore? Pune pozele pe un site care nu le editeaza!
P.S:pozele sunt cam ciudate...Prima in special(<b>You have to register to ba able to see this link</b>) nu apare awp-ul,doar gloantele.In celelalte 2 poze luminoase si una mai intunecata...oricum asteptam arhiva :-w

MnmL.
10-10-2013, 06:43 PM
Nu inteleg ce vrei tu sa demonstrezi . Unele poze-s mai luminoase pentru ca erm intors spre light grenade , fa si tu fast swich sa vezi daca se mai vede arma, si am iesit de pe server defapt m-a scos pentru ca mie nu-mi merge harta aia , m-ati vazut tu sau orice player pe infantry max???

poze : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

WarGods | RbN
10-10-2013, 07:19 PM
Deci pozele nu sunt modificate,sa sti ca nu incerc sa-ti demonstrez nimic,dar am zis ca e ceva ciudat in imagini,nimic altceva.Cand s-a schimbat mapa,pe max erai inca vro 3-5 minute spec,altfel nu ziceam nimic.
De acum sa iti iei wac-ul(wargods anti cheat) si nu vei avea probleme cu pozele!<b>You have to register to ba able to see this link</b>!-DOWNLOAD

WarGods | AbySs
10-10-2013, 07:56 PM
Daca adminii iti cer sa joci cu wac atunci am sa te rog sa te conformezi.

Lasa ip pentru unban.

C@mp3R
10-10-2013, 09:02 PM
Eu sunt :pro: sa joace cu wac au mai fost ceva faze suspecte.

MnmL.
10-10-2013, 11:21 PM
Eu sunt :pro: sa joace cu wac au mai fost ceva faze suspecte.

Mi-am facut wac-ul ... .

PS: E ok. credeam ca am ban pe Steam ID , aveam pe ip am dar restart la modem.

Blessed You !!! ;)

fzr_forzarapid_heavenboy
11-10-2013, 07:01 AM
mane din partea mea si eu iti recomand sa folosesti WAC...PRO

Silvester
11-10-2013, 01:31 PM
iti recomand sa folosesti WAC-ul... PRO sa nu mai plobleme ok MnmL

WarGods | AbySs
11-10-2013, 04:26 PM
Ok, am sa te rog sa joci mereu cu wac de acum, prins fara wac inseamna ban permanent(pe clasa de ip daca tot spui ca ai dinamic :D). Spor la joc.