PDA

View Full Version : Cerere Up LoveSense



Al3xLove
25-10-2013, 08:29 PM
Nick: LoveSense
Primele 5 cifre din cnp: 19908
Grad: Premium
Varsta: 14
Id steam: nu.l stiu
Steam On / Off: off
Experienta in adminat: aproape 2 ani.
Ore jucate pe server: 119ore, inca mai fac joc pe server de 1 luna..daca era vacanta le faceam repede... dar de cu scoala.. <b>You have to register to ba able to see this link</b> .. multi o sa spuneti de ce joc cu 2 nick, inainte cand nu aveam adminul, nu intram cu WAC, aveam Al3x # LoveSense si nu intra.. si l-am rugat pe AngeL sa mi-l bage pe LoveSense adminul.
Perioada: Dim 8:00 - 10:40 -.- Seara 18:30 in sus -.- Iar in weekend de dim pana seara:)
Motiv: anumiti playeri incalca regulamentul des, injura chiar daca le dau gag de 3 ori.. apoi llama si dau retry... unii mai dau retry de la terro .. sunt activ.. cam atat:)
Ce culoarea are ursul: Ur5ul are cvloare@ s1lv@3r
Ce a facut vulpea: Vu1lp3a l-a fur3a4t p5 ur7s!
Multumesc.;;)

NeKuLeTzZz
25-10-2013, 08:34 PM
Mah scz k ma bag , da asta-i k restu de cereri up/admin , toti aduceti motive care va sustin cererea dar nu promiteti ca sustineti financiar sv-ul , dupa ce cristi trece prin o perioada mai proasta , vad pe chat-ul forumu de ex :dc nu mai mere dr-ul?"... Daca ati da un euro fiecare (4.6 lei) ar avea 32 slots.

AnGeL | Pro (W_^)
25-10-2013, 09:45 PM
Cerere acceptata ! Astept un boost de la tine ( nu costa o mare avere , ci doar 1 euro ) .