PDA

View Full Version : Ban Colorata



_TeIubescK_
05-11-2013, 07:22 PM
Nick: "Colorata`te iubeste :x ! "
Ip:109.99.127.2
Data:5.10.2013/ 18:45
Mapa:mai multe
Admini De fata :Rapid , Bruneta
SS: valve
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Ss: ip
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

3 x in care se vede tinta destul ce clar cum joaca 8-|

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

_TeIubescK_
06-11-2013, 12:19 PM
Ia cnv masuri frate si pe sectiunea astea se uita cnv?????

Deedee
06-11-2013, 12:37 PM
Eu sunt Pro ban dar nu stiu exact cum funtioneaza sectiunea asta ....

mZq
06-11-2013, 02:40 PM
din cate stiu colorate joaca cu wac on

_TeIubescK_
06-11-2013, 04:02 PM
si daca are WAC ce nu poate sa aibe aim sau alte kk...eu zik ca se vede destul de clar oricum putini admini la cati codati sunt pe srv si majoritatea se joaca ...putini sunt ce-i care se ocupa de srv si de playeri...oricum eu vam adus la atentie un lucru destul de clar doriti sa-i dati ban bn nu prb voastra...

mZq
06-11-2013, 08:40 PM
Din cate stiu aimu nu trece de wac, wallu trece si colorate a fost verificata cu wCD ESTE CURATA deci propun topic close !
P.S: Daca doreti confirmarea lui tiger ca a facut testu cu wCD il gasiti pe mess !

_TeIubescK_
06-11-2013, 11:01 PM
mZq aveam pretenti la tn ..sa mor...CUM DRQ CAND TRAGI cu ak apasat iti face tinta in toate partile...chiar atat de chior esti..te-ai uitat macar la demourile alea ...te rog frumos fa un test ia ak tine apasat pe cnv din picioare vezi cum tragi si porma uitate la colorata cum trage ea cu ak..pe cnv sau in demo

mZq
07-11-2013, 01:25 PM
bai omule cand 2 oameni iti spun ca esti beat du-te si culcate , tiger a zic ca a facut testul wCD SI E CURATA ! acum tu crezi ce vrei tu si demo-urile le-am vazut

_TeIubescK_
07-11-2013, 03:44 PM
sincer sunt/exista coduri, scripturi etc care trec de prostiile voastre... uitate pe el/ea cand trage si cum joaca ...si dc joaca numai T mereu???....sa mor niki cand vi cu dovezi WTF:| incep sa DESENEZ sau sa va explic daca nu stiti sau intelegeti ..dar mai bn o las balta ca nu am cu cn...

mZq
07-11-2013, 04:02 PM
asta pe inferno2se a jucat ct a jucat la fel ca la ts si este o ea* eu ti-am spun punctu meu de vedere asa ca hai sa terminam cu off-topicurile .

XeLa
07-11-2013, 07:46 PM
Daca astea sunt dovezi clare ma las de cs.
Trebuie sa intelegi ca d`aia ti`ai pierdut adminul , la tine toata lumea e codata.Si aici nu e vorba de Coloratu , e vorba in general , cand cineva te omoara, pt tine are cod, sa stii ca nu esti greu de omorat :))
Cerere de addban respinsa!