PDA

View Full Version : Unban Equinox



Caddy
17-11-2013, 01:55 PM
NUME: Equinox
VARSTA: 18
DATA: 17.11.2013
ORA: 13:30
HARTA: dedust4ever
ADMIN: mzq
MOTIV: wac
MARTORI: xela , sandokan
MENTIUNI: Salut , a trecut ceva timp de cand am jucat cs , anterior jucam cu numele Caddy , poate unii dintre voi isi mai amintesc de mine. Ma bucur sa va revad si sa constat cat de mult a evoluat comunitatea. Cu privire la motivul pt care am luat unban -> mi s-a spus de catre mzq si rapid sa-mi bag wac duminica seara . Nu sunt de rea-vointa , stiu cum sunt regulile. Am descarcat wac , aproximativ merge dar nu imi apare in joc ca il am activ. Problema este ca sunt la facultate si vin acasa 3-4 zile la 2 saptamani , acesta fiind tot timpul in care pot juca. Nu stau sa-mi bat capul cu functionarea wac-ului pentru aceste 4 ore in care mai stau acasa , o sa-l fac atunci cand o sa am mai mult timp. Daca vreun admin considera ca am cod , poate face oricand poze/demo. Cam atat am avut de zis , astept decizia voastra. Multumesc.

mZq
17-11-2013, 02:06 PM
Te ajut eu la wac :) ovy_pistru2007

wLady-Maya
17-11-2013, 02:10 PM
Nu e mare lucru de instalat wac-ul,nici nu ia ore intregi pentru a-l folosi.Ai o chestie minora pe care o poti rezolva vorbind cu un admin care se pricepe.Il recomand pe Mzq.
Baga WAC si ai pro unban de la mine.

XeLa
17-11-2013, 04:44 PM
mZq ti`a dat ban pentru ca nu aveai wacul activ.
Joaca cu wac si poti juca linistit!