PDA

View Full Version : Propunere !



mZq
24-11-2013, 10:07 PM
Propun scoaterea pluginurilor de cracin zapada,cantece,brad etc .....fac lag si mi se pare ca merge mai rau ca inainte .
P.S: Cred ca se poate juca si fara ele chiar daca vin sarbatorile

Dau Si Fug :)
24-11-2013, 10:15 PM
E frumos si asa cu ele , dar de cand sunt eu pe sv nu a picat niciodata sv din cate imi aduc aminte... , ei bine , astazi a picat....

Deedee
24-11-2013, 10:41 PM
O nuuu...de cee? Rau esti, am zis ca eu sunt Grinch dar tu esti Grinch ala mai mic! Este cam devreme ptr ele dar sunt haioase :))...:*

ruby on rails
24-11-2013, 10:52 PM
Eu propun un plugin cu colindatori :)) ..in loc de headshot sa cante mos craciun cu plete dalbe :)):)).. eu am lag 205 oricum ar fi pe server :)):)) si abia dupa sarbatori vine upc-ul sa imi faca upgrade la retea :))

mZq
24-11-2013, 10:53 PM
Didiii :-w trebuie sa ti cu mine :))) , nu mai pot eu juca bine:)) cu ele ,
P.S: Ruby esti but :)) , eu nu am lag mereu dar de cand cu astea...

Deedee
24-11-2013, 11:25 PM
Dar trebuie sa recunosc ca am remarcat ceva lag pe server...

-=MaX=-
24-11-2013, 11:36 PM
O sa rezolv si cu lagul... ori de la caciuli ori de la zapada se face. De inceput scot zapada, imi ziceti cum se misca.
Cert e ca de la colinde si braduti nu se face lag, deci astea raman sigur.
Aaa da, o sa fie bulgari in loc de grenade, de astea am uitat :P

RedLine
24-11-2013, 11:45 PM
scoate ninsoarea :))) ca vine ea saptamana asta " for real"
si puteai sa pui si tu un Fuego printre colindele alea :))) ... cand pui bmb sa cante " Impodobeste mama bradu "
CAterinca cu budinca ... scoate tot in afara de caciuli ca vine frigu
Doamne`ajuta !!! Weekend fain ! Legalize Joy tãtã zàua !!!!
Aaaaaa si in loc de bulgarii aia nu poti sa dai cu Carnatz ? ca vine ziua lu Ignat az- mane :)))

XeLa
25-11-2013, 12:25 AM
Atat eu ,cat si firma1, sustinem parerea lui mZq , sunt foarte multi care nu mai pot juca la fel ca inainte , le merge foarte greu.De ce sa pierdem jucatori pentru niste pluginuri inutile?
Pai firma1 de exemplu are nava spatiala (pc) si tot greu ii merge, la laptopul meu la fel , nu mai spun ca se plange foarte multa lume.Daca la noi face asa, ce sa mai spun de altii cu pc`uri mult mai proaste?
Sa nu uitam totusi ca asta e un server de cs , eu cand intru pe serverul asta vreau doar sa ma joc cs, nu sa ascult colinde, nu sa ma stranga caciulitele de tampla si sa imi "huruie" laptopul de parca e avion , zici ca joc Crysis 3 .

-=MaX=-
25-11-2013, 12:38 AM
Se va rezolva problema. Colindele se dezactiveaza prin comanda /roundsound. Modele de la bomba nu cred ca incomodeaza pe nimeni. Acum rezolv si lagul!
PS: da, o sa fie adaugat fuego si piesa de la robotzi cu ler is more :P

seight
25-11-2013, 01:04 AM
Is total de acord cu xela.
Dupa parerea mea zapada si caciulile is in plus,iar melodiile de la sfarsitul rundei le vad nefolositoare, majoritatea jucatorilor le scot pentru ca ii incurca sau vor sa joace la sunet.
Mie si asa imi merge foarte prost,acum cu noile pluginuri nu mai zic.
Deci max, mai taie din ele dale dracu.:))

-=MaX=-
25-11-2013, 02:56 AM
Caciulile generau lagul pe server, astfel ca am renuntat la ele. Am testat si merge bine acum, restul raman ;)

Deedee
25-11-2013, 09:44 AM
Eu as vrea si "Mosule ce tanar esti" special ptr Xela ;))
Ma bucur ca sa rezolvat cu lag-ul si ca raman melodiile care pe mine ma amuza maxim.

Rapid1923
25-11-2013, 05:11 PM
Ai dracu pegelisti cum strica ei sarbatorile:) Mie, in mod surprinzator, imi mergea mai bine:))

mZq
25-11-2013, 06:03 PM
Colindele se dezactiveaza prin comanda /roundsound. Modele de la bomba nu cred ca incomodeaza pe nimeni.
P.S: Pai la faza cu bomba cand se pune bomba 2-5 sec nu se mai aud multe nu poti sa faci o mel mai scurta?

iRBWAllABieSs
25-11-2013, 07:41 PM
Mie, in mod surprinzator sau nu, colindele nu se dezactiveaza cand scriu /roundsound, insa din partea mea, nu-i deranjant cu ele. Cat despre lag din cauza lor, n-am observat vreo diferenta cu sau fara ele, imi merge jocul la fel.

wLady-Maya
25-11-2013, 07:47 PM
Merry Christmas.

Kitty
25-11-2013, 08:21 PM
All i want for Christmas is :happy:

XeLa
25-11-2013, 11:16 PM
E bine ca s`a rezolvat :))

tc