PDA

View Full Version : Propunere plugin



OblivioN
12-01-2014, 09:12 AM
Este imposibil sa nu fi patit ca un incepator sa va faca block in toate locurile posibile iar din cauza asta sa fiti omorati deci ca sa evitam astfel de momente si nervii de dupa propun adaugarea plugin-ului prin care treci prin coechipieri ( CT prin CT si TERO prin TERO), am vazut pe unele servere si mi s-a parut foarte folositor.Astept pareri.

Tiger
12-01-2014, 10:48 AM
Nu este o idee prea stralucita sa bagi semiclip pe clasic. Imagineaza-ti doar ca toti s-ar aduna la un colt si ar sta acolo sau ca ar sta 2 intr-unul.

OblivioN
12-01-2014, 11:16 AM
Nu este o idee prea stralucita sa bagi semiclip pe clasic. Imagineaza-ti doar ca toti s-ar aduna la un colt si ar sta acolo sau ca ar sta 2 intr-unul.
m-am gandit si la asta dar stand 2-3-10 in acelasi loc risca sa moara de mana a 2-3playeri, eu am dat ideea, voi stiti mai bine si luati decizia.

Aladin
12-01-2014, 01:33 PM
CONTRA
1. De acord cu But.
2.Nu cred ca de la un singur block vin nervii (exceptie cand face tiger block, fiind butSef)
3.Iar daca iti face unu block de 2-3x in acelasi locuri, scuza'ma dar nu esti mai presus de acel incepator, daca 2-3 ture insisti sa mergi pe acolo stiind ca acel player problematic este in zona respectiva

iRBWAllABieSs
12-01-2014, 09:36 PM
Nu sunt de acord cu aceasta cerinta. Se deviaza prea mult de la realitatea acestui joc. Gandeste-te ca pe langa celelalte mentionate mai sus, uneori mai trebuie sa urci un om pe o cutie, deci cum o sa faci asta? Am mai citit in alt post ca s-a cerut scoaterea lanternei sau alta cerinta daca-mi aduc bine aminte, adaugarea parasutei. Asa ceva? Ce mi-ar conveni mie si consider a fi utila, este grenada smoke. Stiu ca s-a mai discutat despre asta, dar nu s-a ajuns la nici un consens pentru revenirea ei in joc.

-=MaX=-
13-01-2014, 12:32 AM
Nu va fi bagat semiclip pe clasic. Multi se ajuta intre ei sa se urce in diverse locuri plus ca se pierde din realism ceea ce conteaza foarte mult...

OblivioN
13-01-2014, 07:20 AM
A meritat sa incerc, multumesc pentru opinii, solicit TC .