PDA

View Full Version : Cerere Slot Gigel



Vavlux
01-02-2014, 01:07 AM
GRADUL:Slot
NICK:Gigel00
VĀRSTA:13
ID STEAM: Dr. Pepsi, Crackuit
STEAM ID: -
ID MESSENGER: gigel_spartu (Este posibil sa o schimb, va voi anunta daca este cazul sa o schimb)
E-MAIL:radu.blondu6@gmail.com
EXPERIENTA: 1 an
TIMP JUCAT: S-a dat restart la GameTracker Dar am sunt in comunitate de 2 saptamani.
PERIOADA:Dimineata, seara si cel mai mult in weekend. In vacante stau in jur de 10 ore.
MOTIV: As dori slot, deoarece vreau sa am un loc ''special'' pe server.
CUNOSTIINTE: Nu stiu cum sa o numesc. Am foarte multe idei, care cred ca vor face comunitatea cunoscuta si foare populata.
PROMOVARE: Reclama (Facebook, Site-uri status), Boost ( Gametracker)
CULOAREA URSULUI: Portocaliu
P.S. As dori sa imi cer scuze deoarece am putine ore, a intervenit o problema cu computerul si, acum scriu de pe laptop, anume un Macbook, avand sistemul de operare iOS, pe care nu merg majoritatea jocurilor. Din pacate printre ele se numara si Counter Strike. Am facut un serviciu de Boost, sunt dispus sa fac mai multe. Astept parerile voastre. Bafta!

K4RtuSs
01-02-2014, 08:15 AM
as vrea sa fii mai explicit in legatura cu : "CUNOSTIINTE: Nu stiu cum sa o numesc. Am foarte multe idei, care cred ca vor
face comunitatea cunoscuta si foare populata.". Daca raspunzi la aceasta intrebare iti dau pro... cererea este buna.. si multumim pentru boost.
Ps: daca nu vrei ca raspunsul tau sa fie public ma poti contacta la id:amx_cartus@yahoo.com

Vavlux
01-02-2014, 11:20 AM
as vrea sa fii mai explicit in legatura cu : "CUNOSTIINTE: Nu stiu cum sa o numesc. Am foarte multe idei, care cred ca vor
face comunitatea cunoscuta si foare populata.". Daca raspunzi la aceasta intrebare iti dau pro... cererea este buna.. si multumim pentru boost.
Ps: daca nu vrei ca raspunsul tau sa fie public ma poti contacta la id:amx_cartus@yahoo.com
Voiam sa zic, ca am multe idei. Si nu prea gasesc un nume pt asta... idei cum ar fi anumite subiecte pe forum, idei pt design (Din pacate nu ma pricep la design, dar am idei pt designeri)
Si mai multe grade, care ar putea face bine comunitatii, cum ar fi un grad care sa ii dea ajutor sau idei unui designer, cum am explicat mai sus. Deoarece prin multele comunitati care le-am vazut nu au foarte multe grade, nici servere, si mai ales nu au propriile programe Anti-Cheat. Bafta!

Tiger
01-02-2014, 02:27 PM
Cererea ti-a fost acceptata DOAR pe motiv ca ai dat boost. Te-ar ruga, totusi, sa incepi sa ai activitate mai mare pe server.

:locked: