PDA

View Full Version : Unban TheGodfather



myt@
03-02-2014, 06:46 PM
NUME: TheGodfather
IP: 86.125.189.23
VARSTA: 20
ID DE STEAM: STEAM_0:1:15350763
DATA: 2/3/2014
ORA: 18:30
HARTA: de_dust2
ADMIN: TheKiller(si Trilulilu a dat ban cred)
MOTIV: Incompententa lui TheKiller
MARTORI: mecanic
DOVEZI: Am sters pozele automat dupa ce le-am dat, poate le mai are TheKiller
Kicked by Console: "wall (banned permanently)"
Kicked :"wall (banned permanently)"(nush daca are vreo relevanta sa fac ss la asta).
MENTIUNI: TheKiller mi-a facut poza exact in momentul cand am murit(timpul de cand mi-a facut poza si cand am murit a fost <1 sec) si evident am iesit mort in poze.
Astept sa vedeti pozele pe care le va pune TheKiller si demo-ul facut de acesta(asa a spus ca are demo).

TheKiller.
03-02-2014, 06:52 PM
SS: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
in ss nu am reusit sa prind nimic, dar se vede clar pe demo ca ai wall.

PS: eu ti-am dat ban, si motivul nu e "incompetenta lui thekiller" :) asa ca lasa arogantele la usa gradinitei :)

myt@
03-02-2014, 06:56 PM
SS: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

demo: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
in ss nu am reusit sa prind nimic, dar se vede clar pe demo ca ai wall.

PS: eu ti-am dat ban, si motivul nu e "incompetenta lui thekiller" :) asa ca lasa arogantele la usa gradinitei :)

Pai daca tu nu stii sa faci diferenta dintre wall si "jucat normal", dupa parerea mea e incompetenta.

TheKiller.
03-02-2014, 06:58 PM
Nu are rost sa imi pierd timpul sa iti raspund. Las un owner sa raspunda.

seight
03-02-2014, 07:21 PM
Nu mi se pare wall in demo,cred ca trebuia sa fie mai lung sa iti dai seama daca are sau nu.
TheGodFather cu un astfel de limbaj nu castigi nimic,din contra e in defavoarea ta,deci las-o mai moale,suntem oameni toti gresim nu-i nevoie sa jignesti.
Eu zic pro unban dar astept si alte pareri.

iRBWAllABieSs
03-02-2014, 07:23 PM
Parerea mea si zic eu ca-i corecta, e ca nu se pune problema de wall. Din ce-am vazut, omul joaca la sunet si stie si jocul, atata tot.

myt@
03-02-2014, 07:39 PM
Nu mi se pare wall in demo,cred ca trebuia sa fie mai lung sa iti dai seama daca are sau nu.
TheGodFather cu un astfel de limbaj nu castigi nimic,din contra e in defavoarea ta,deci las-o mai moale,suntem oameni toti gresim nu-i nevoie sa jignesti.
Eu zic pro unban dar astept si alte pareri.

Stiu, imi cer scuze fata de TheKiller, dar asta nu schimba realitatea.

c0d
03-02-2014, 09:40 PM
Eu eram pe server , intradevar pe demo nu se observa nimic special , dar inainte de ai face demo rupea pereti....Mai mult de atat nu pot comenta. :)
Eu sunt pro banului. Dar in post nu sunt dovezi comcrete...

XeLa
03-02-2014, 11:37 PM
Din ce am vazut eu in acest demo e curat.
myt@ foloseste si tu data viitoare wac sa elimini orice suspiciune in privinta ta.
Ban scos!