PDA

View Full Version : reklamatie



<::BACKROM::aLx>
15-02-2014, 06:46 PM
[Reclamatie]Recoil

Data: 15/2/2014
Nick tau: <::BACKROM::aLx>
Nick cel reclamat: recoil
Motiv: Nu isi face treaba
Martori: .. am screen <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
un payer fiind counter#terosist se suie pe mapa,iar adminul de fata fiind recoil nu a executat niki macar un /slap cu 0 damage,dar slay

Sesshomaru
16-02-2014, 08:17 AM
Recoil? ai ceva de zis?

Inuyasha
16-02-2014, 08:24 AM
So,in sfarsit cineva s-a decis sa ii faca reclamatie
Daca ai ceva de comentat asteptam raspunsuL tau recoiL
Si sa subliniez faptul ca sunt De acord

Moosh
16-02-2014, 10:14 AM
Deci tu zici ca nu i-am dat /slay ?? :)) . Cred ca i-am dat de vreo 10 ori frate . Am si martori daca vrei ..

Shell
16-02-2014, 12:04 PM
recoiL adevarul este ca tu erai cam indiferent cu playerii care incalcau regulamentul . [Fara suparare ...]

Tiger
16-02-2014, 12:14 PM
RecoiL a ramas cu slot datorita indiferentei fata de server, in plus, l-am avertizat sa trebuie sa intre in cs prin WAC de fiecare data. Daca il vedeti ca are WAC activ si nu-l are deschis in ziua respectiva, datii ban pentru 2-5 ore, iar daca continua, permanent!

Pentru a vedea utilizatorii WAC: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

:locked: