PDA

View Full Version : DeSanto.Music



taranush1
26-02-2014, 07:13 PM
Aseara mi-a dat slay ca am inchis poarta , apoi azi a inchiso unu ,aluia nu i-a dat slay si dupa ma facut but !
DOVEZI : <b>You have to register to ba able to see this link</b>.Uw4hDvl_uM8 <b>You have to register to ba able to see this link</b>.Uw4gOfl_uM8 <b>You have to register to ba able to see this link</b>.Uw4gO_l_uM8
<b>You have to register to ba able to see this link</b>.Uw4glfl_uM8

DeSanto.Music
26-02-2014, 07:20 PM
Ba baiatule zi daca vrei sa ma las de admin ca ma las nu-i problem!!
Daca nu am vazut ce vrei sa iti fac ia zi?
Sa dau de geaba ca vrei tu? Uitate la el :|

Ce zici de Asta : Retry aa? Bravo ai luat BAN pentru asta ;)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

taranush1
26-02-2014, 07:25 PM
ce retry?

DeSanto.Music
26-02-2014, 07:26 PM
LAsa ca dai tu seama ;)

L.O.S. | TenebroHD
26-02-2014, 08:39 PM
Am vorbit cu Desanto pe mess, nu mai e nevoie sa vorbesc cu tine. A facut o decizie -si-a dat demisia.

1. Geo, din pozele pe care tu le-ai pus reiese ca te-a jignit, facandu-te "but", desi i-am spus sa nu te mai faca. Pozele pe care Desanto le-a postat nu aduc niciun argument decat ca s-a produs o mica cearta intre voi DIN NOU si ca ati stat amandoi spectatori.

2. I-ai mai facut o reclamatie la fel de puerila, cu niste jigniri aduse la adresa altor playeri. Nu zic ca el e ingeras, dar nici tu nu esti sfant. Mi-a spus pe mess ca ai dat retry cand erai zombie, ceea ce nu ai voie, ai injurat si jignit pe alti playeri, inclusiv pe el. Sa nu mai zic ca aceste dovezi oficiale iti arata comportamentul, dar cine stie ce injuraturi le-ai spus la altii si nu ti s-au facut poze.

Deci, in concluzie:

1. Cand mai prinzi un admin ca injura, spune-mi mie pe mess sau lui Angel.

2. Imi dau seama ce comportament ai si ce limbaj ai dupa aceste poze, care chiar daca nu sunt asa de evidente, sunt totusi clare. Deci daca te mai prind ca ai jignit un player sau ca te comporti urat pe server, ti-am dat ban o saptamana. Daca nu te vei potoli, iti voi da o luna si tot asa pana ajung la permanent.

*Desanto daca te razgandesti, sa stii ca o vei lua de la capat, nu ti se va reda adminul inapoi. Gandeste-te bine inainte sa fie prea tarziu!

T.C.!