PDA

View Full Version : Cerere UnBan buLL :((



bulutz
03-03-2014, 04:57 PM
NUME: buLL
IP: 213.233.104.13
VARSTA: 16
ID DE STEAM: nu am
DATA: - numai stiu (de mult)
ORA: -
HARTA: -
ADMINI PE SERVER: nu stiu.
MOTIV: Reclama :(
DOVEZI: -

MENTIUNI: Imi pare FOARTE FOARTE rau pt. tot !!! Dar aveam pe butonul de shop ,bind cu un sv :( (Si nu am obs) Nu se va mai intampla ! Imi doresc dinou sa joc pe sv meu preferat ! :(
SCZ Tiger ! Stiu ca imi vei da iar ban :((

Shell
03-03-2014, 06:20 PM
As fi dispus sa ii dau :pro: pt ca nu a fost prins cu cod dar pt unban trebuie si el sa ajute srv cu macar 2-3 euro boost !!!
P.S Parerea mea

Tiger
03-03-2014, 06:31 PM
Vrei unban? Platesti taxa de unban gradul 2: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Iti mai acord dreptul la un singur reply, nimic mai mult. Daca te hotarasti sa platesti taxa de unban iti voi da unban pe celalalt cont de pe forum + unban pe server, in caz contrar iti va fi banat si acest cont (pentru conturi multiple).

PS: Pentru cine nu stie, acest "om" (nici nu am cum sa ii spun om, pana si maimutele se comporta mai civilizat decat el), pe langa ca a facut o tona de spam pe server la un server de joc (a intrat cu alte nick-uri) si nu le-a recunoscut, dar a mai intrat si dupa ce a fost banat (cu alte nick-uri), injurii pe server, conturi multiple pe forum, etc. .

bulutz
03-03-2014, 08:43 PM
Ok .
1. Nu ii am acum pe loc,poate va mai dura ..
2. Scoate-ma de la IGNORE pe mess(sa vb..).
3. Pe server.ul furien.wargods am intrat cu 2 nick.uri (buLL si impactJok3R), nu mai multe..
4. Cum iti dau ce-i 5 euro ? (vb pe mess?)

P.S. => Mi-am dat seama ca am gresit prea tarziu .. SCZ :(